5 jednoduchých rad pro lepší sex

5 jednoduchých rad pro lepší sex

 

Začněte zase randit

Ať už jste spolu jeden rok nebo několik desetiletí, je snadné upadnout v sexu do stereotypu. Zkuste vrátit zpět okamžiky, kdy jste prožívali romantické období a poznávali jste se. Domluvte se na tom, že jeden den v týdnu strávíte večer mimo domov, jenom spolu. Je jedno, jestli pojedete někam na výlet, nebo si vyjdete na večeři. Budete se divit, jak moc váš vztah oživí komunikace jeden na jednoho mimo domácí stereotypní prostředí, a jaké jiskření to může vašemu vztahu přinést.

 

Odpojte se ze sítě

Odložte své technologické milenky. Když jste s partnerem společně doma, zkuste strávit alespoň 30 minut za večer odpojeni od internetu, mobilních telefonů, počítačů, playstationů, Xboxů, televizí, prostě všeho s tlačítkem on-off. Nalijte si pár drinků, zahrajte si spolu karty nebo spolu jen mluvte. Hlavní je udržet vzájemný oční kontakt, ať už budete dělat cokoliv.

 

Zaměřte se na to dobré

lepší sex 2V případě, že vše, co vidíte na své dívce, považujete za negativní, většina odborníků by se shodla na tom, že je váš vztah odsouzen k zániku. Zkuste znovu objevovat to, co vás k sobě přivedlo, když jste se poznali. Studie ukazují, že páry, které ve vztahu vydrží, jsou ty, které se dokážou vnímat pozitivně. Mají k protějšku denně více pozitivních komentářů než těch negativních. Jeden jednoduchý příklad, jak začít: Myslete na jakoukoliv nepředvídatelnou věc, kterou máte rádi, když dělá, a řekněte jí o tom.

KOUKNI SE  Co je Ghosting a kdy je správné jej pro ukončení vztahu využít

 

Oceňujte

Hodně trápení ve vztahu vychází z pocitu, kdy se jeden z partnerů cítí druhým nedoceněný. Jednou týdně, stačí několik minut, se věnujte domácím činnostem, které považujete za doménu vašeho partnera. Umyjte nádobí, vyluxujte, vyčistěte linku nebo dojděte ven se psem. Umyjte podlahu, srovnejte prádlo do komínků. Pár minut v přítomnosti vám v budoucnu přinese velké výsledky, uvidíte.

 

Nažhavte se

Vyhraďte si na sex v pravidelně alespoň hodinu a učiňte dohodu, že budete vždy zkoušet něco nového. Sledujte společně porno, natočte si vaše milostné hrátky, experimentujte s pozicemi, místy, zapojte fantazii- dělejte vše pro chvilkové naladění pryč od problémů všedního dne. Myslete jen na tělo vašeho partnera.

 

 

Kubin

 

zdroj: mensfitness.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × 5 =