5 důvodů, proč ženy chodí na plastické operace

1Jsou od přírody ošklivé

Proč ženy narozdíl od mužů nedokážou vypadat přirozeně a musí se neustále líčit? Proč nedokážou vypadat přirozeně tak jako muži? Nestačí jim jejich přirozená krása? Zjevně ne. Mají potřebu vypadat lépe, než je pánbůh stvořil. Mají mindráky, že nejsou dokonalé jako jiné ženy, které vidí v televizi a na internetu, ty ženy, které jdou na plastickou operaci, aby vypadaly dokonaleji než jiné ženy. Ženy se srovnávají a chtějí vypadat lépe než ty druhé ženy. Jedna úroveň je make up, řasenka a rtěnka. Plastická operace je jen jiná úroveň toho samého komplexu méněcennosti.

2Neumějí stárnout

Muži zrají jako víno, ženy bohužel stárnout až na výjimky nedokážou. Nedokážou se srovnat s tím, že jejich tělo zestárne a ochabne. Z dmoucích ňader se stanou plácačky na mouchy, z dokonalé tváře řeznický stolek. Je to smutné, ale ženy vidí jediné východisko- vystužím si ksicht, naplním si prsa silikonem, nechám si vysát přebytečný tuk. Udělají všechno, aby zastavily čas.

3Chtějí vypadat jako modelky

Ženy se chtějí líbit mužům, samozřejmě. A dokážou tomu obětovat mnohé, včetně své tělesné důstojnosti. Je od vás hezké, že se nám chcete líbit, ale nevím, zda je moudré chtít vypadat jako pornohvězdy, které nás rajcují v lechtivých filmech. Mít místo ňader balóny. Kdo vám vlastně řekl, že čím větší prsa, tím lépe? Nestačí prsa jen tak do ruky? Ženy chtějí být dokonalé, mít míry 90/60/90. Posedlost vzhledem, redukce sebelásky na tělo. Jak se liší takové ženy například od koňů? Necháte se oceňovat jako dobře stavěné kobyly?

KOUKNI SE  Sex s bejvalkou jako detox

4Nepřemýšlí dopředu

Stačí se na pár minut podívat na internet, jak vypadají ženy, které chtěli vypadat dokonale a šli na řadu plastických operací, když zestárnou. Vypadají jako strašidla. Nepřirozeně, jako z počítačové hry. Jako roboti, jako androidky. Ta příšernost je neodvratná, zoufalá a směšná. Jako faust dostal od ďábla vše, co si přál, aby si pro něj ďábel nakonec přišel. Je tak těžké si dát všech pět dohromady, zamyslet se a pochopit, že toho budete ve stáří litovat? Nebo čekáte, že vás v budoucnu vsadí do celoplastikového futrálu?

5Tělo se po smrti stejně rozpadne

Na závěr ovšem jeden důvod, který všechny předchozí překoná a zatne nám mužům tipec. Ženy jdou zdeformovat své tělo, pardon zdokonalit, protože pochopily, že naše tělo je jen naše tělesná schránka, která se po smrti rozpadne. Je to jen skořápka, forma, která zakrývá důležitý obsah uvnitř. Že se rozhodly tělo vytunit jako auto znamená, že pochopily jeho pomíjivost a nelpí na něm. Úžasné!

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × one =