1Pohled na ně jako balzám na duši

V systému, který produkuje elity s disociální poruchou či jinými poruchami osobnosti, jako nevyslovenou podmínkou úspěchu, je krásný člověk na pohled balzám na duši. Chcete vidět každý rozhovor, chcete být u toho, až bude tato osoba mluvit. A nebudete poslouchat, co říká. Budete jen zírat. Od čeho jiného máte instagram? Nechcete vědět, chcete se dívat!

2Krásní lidé nejsou zlí

Čekáte vědeckou studii, která to potvrdí? Samozřejmě, není problém, existuje snad dnes nějaké tvrzení, které by nemělo svou zvláštní vědeckou studii? Krásní lidé z podstaty nejsou zlí, protože jsou krásní – nezávidí druhým, jsou spokojení sami se sebou, protože jim to sluší. Stačí se podívat do zrcadla a zase naberou energii. Mají dostatečné sebevědomí, nejsou zakomplexovaní. Nebojí se, že je nikdo nebude mít rád, protože kdo nemá rád krásné lidi?

3Oškliví lidé jsou zlí

Ano, teď už jen prostou dedukcí dojdeme k dalšímu tvrzení – ne, toto je realita, podívejte se na své politiky. Předhání se v tom být co největší zrůda. Jejich charakter vyrazil do jejich tváří a těl. Jsou odulí, pokřivení. Jsou placatí, hranatí a nesymetričtí. A jelikož mají přesně opačný vztah k sobě samému, než krásní lidé, chovají se k ostatním krutě, bezohledně, ustrašeně.

4Krása je jediná lidská dokonalost

Možná jste už zjistili, že inteligence lidi nevede k tomu, že by dobře vládli. Protože inteligence je obecně považována za schopnost druhé ochcat, uargumentovat, prostě využívat své myšlení účelově, ku prospěchu. Naproti tomu krása je dokonalá sama, nemusí se obhajovat, nemusí argumentovat, stačí, že žije, tepe, víří. Je to jediná entita v našem životě, která je dokonalá, bezpodmínečně.

KOUKNI SE  Osel vám tentokrát ukáže, jak správně grilovat - part 1.

5Krása je žena

Jediným možným vyústěním tohoto prohlášení je vláda žen. Muži nejsou tak krásní jako ženy. Ženy mohou být dokonale krásné. Přirozeně krásné, ne silikonové filmové hvězdy. Pokud jsou přirozeně krásné, měly by vládnout našemu světu.

Charlie Brown

Předchozí článekThe Last of Us 2: Povíme vám, proč hráči kritizují příběh, postavy, dějové zvraty a konec hry
Následující článekTrailer: Kingsman: První mise zakončí britskou špionážní trilogii

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eight + 8 =