4 TOP hry, které si můžete zahrát zdarma

I v dnešním komerčním světě najdeme několik herních titulů, které jsou ve verzi free-to-play. Reklamám a mikroplatbám zcela nikdy neutečete, pokud se však bude jednat o TOP hru, určitě rádi přimhouříte oči. Které nejlepší hry si tedy můžete zahrát online a zdarma?

War Thunder

Jedná se o jednu nejznámějších vojenských her, kterou je možné si zahrát zdarma. Vývojáři mysleli na všechny hráče a tak je možné si hru stáhnout na Linux, Windows, Mac i PlayStation. Hra vás provede vším, kde se za 2. světové války bojovalo. Okusíte boj na moři, ve vzduchu a samozřejmě i na souši. Dalším velkým plusem je široký výběr bojových vozidel, lodí, letadel a tanků, které jsou zpracovány podle historických dokumentů. Hra tímto dostává autentičnost a stává se pro hráče ještě zábavnější. War Thunder jednoznačně doporučujeme hrát se sluchátky. Zvukové efekty jsou provedeny na jedničku a dostanou vás do hry.

 

Paladins

Již přes 11 milionů hráčů okusilo hru Paladins. Toto vysoké číslo jen dokazuje, že tato veselá a barevná střílečka dokáže zabavit. Jako ve většině podobných herních titulů, tak i u Paladins si můžete vybrat jednu z hlavních postav. Každá postava má své předem dané schopnosti, další vylepšování se poté děje pomocí sběratelských karet. Karty, díky kterým se budou vámi vybranému hrdinovi vylepšovat dovednosti, je možné nejen sbírat, ale také vyměňovat. Tato fantasy hra prostě stojí za vyzkoušení.

KOUKNI SE  House Party je nejlepší erotická hra na trhu

 

World of Tanks

Na tomto herním titulu si vývojáři Wargaming dali sakra záležet. Výsledkem se stala jedna z nejoblíbenějších online her. Velice ceněná je i přes fakt, že je ve verzi free-to-play, která je mnohými hráči i kritiky podceňována. Ve hře se ocitnete ve vřavě tankových bitev 20. století. Díky tomu jsou k dispozici tanky a bojová vozidla nejen z 2. světové války, ale i z 1. světové války či války ve Vietnamu. Nemusíte se absolutně obávat, že vás World of Tanks časem omrzí. Ve hře je tolik map a typů bitev, že není možné nezažívat stále a stále nové herní překvapení.

 

Warframe

Máte rádi hry, které vás pohltí na dlouhé hodiny a u které musíte spolupracovat s dalšími hráči v týmu? Pokud ano, zkuste hru Warframe, která se odehrává ve vzdálené budoucnosti. Je zdarma, nemáte co ztratit, tak proč ji nezkusit? A věřte nám, že se vám postupně zalíbí. Ač se jedná primárně o střílečku/bojovou hru, tak jde především o synchronizaci všech hráčů v týmu. Můžete být sebelepší střelec, pokud ale váš tým nebude táhnout za jeden provaz, budete stát na straně poražených. Hru je možné si vychutnat na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × one =