3D Lego movie už má stanovenou premiéru druhého dílu

První díl je teprve v kinech, ale pokračování má už pevně stanovené datum premiéry, a to na 26. května 2017. Řeč je o animovaném 3D Lego movie,  které právě zaznamenává historický úspěch v kinech. Žádné další podrobnosti známy nejsou, jisté je jen to, že scénář pro pokračování animovaného snímku z dílny produkce Warner Bros, dostali za úkol napsat Jared Stern a Michelle Morgan.

3dlego-movieLego movie, příběh plastových postaviček z nejrozšířenější stavebnice světa, pochází od tvůrců úspěšného animovaného snímku Zataženo, občas trakaře a velmi překvapivě boduje stejnou měrou jak u dětí, tak u dospělých. U starších diváků slaví úspěch především díky neskutečnému množství gagů, známých postav a absurdních setkání, jakým je třeba mimo jiné rozhovor Brumbála s Gandalfem.  Snímek staví na dobrém technickém zpracování, kvalitním scénáři založeném na jednoduché zápletce, spoustě promyšlených fórků, velké dávce hravosti a kreativity i na akčních scénách, které jsou mnohdy lepší než v řadě akčních filmů typu Robocopa.

Jestli hlavním hrdinou bude opět „vyvolený“ Emmet, namluvený Channingem Tatumem, a nebo jestli jeho úlohu převezme jiná spořádaná mini-figurka z Lego městečka, těžko říct. Nezbývá než doufat, že pokračování neztratí nic ze své nápaditosti, originality a nebude postrádat tak skvělého záporáka, jakým je Byznys.

 

Jitka Kubátová

Předchozí článekNejlepší herci: Michael Fassbender umí být neviditelný i nezapomenutelný
Následující článekOdhalení: Celebrity jsou nesmrtelné! Máme důkazy.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × two =