3 způsoby, jak se můžete zranit při masturbaci

Sebeukájení je důležitou součástí zdravého sexuálního života a může být skvělým způsobem, jak se zbavit stresu. Ve vzácných případech ale může vést i k poškození. Jak může masturbace poškodit vaši sexuální výkonnost?

Syndrom traumatické masturbace

Jedná se o jev, který zažívají lidé, kteří masturbují v poloze na zádech, obličejem dolů nebo s penisem přitisknutým k nějakému povrchu či třením přes oblečení. Ačkoli o tomto tématu není k dispozici velké množství údajů, víme, že lidé, kteří zažili syndrom traumatické masturbace, uváděli nízkou sexuální touhu nebo problémy s udržením erekce a dosažením orgasmu, stejně jako předčasnou ejakulaci.

„Smrtící stisk“

Tento hovorový výraz označuje přesně to, co si myslíte. Příliš pevné nebo agresivní sevření penisu při masturbaci může vést k habituaci, kdy si vaše tělo zvykne na určitý soubor podnětů, což ztěžuje následné prožívání rozkoše. Tato situace může vést k „začarovanému kruhu“, kdy lidé v důsledku snížené citlivosti používají stále pevnější úchop, což problém jen zhoršuje.


Idiosynkratická metoda masturbace

Popisuje styl masturbace nebo specifickou fantazii, kterou nelze se sexuálním partnerem zopakovat, což vede k potížím s dosažením vyvrcholení. Bohužel může být velmi obtížné o tom s partnerem mluvit. Týká se lidí s velmi živou a bujnou fantazií, pro které se jejich fantazie stává vzrušivější než přítomnost partnerky.

Dodává, že pokud máte problémy s prožíváním nebo dosažením orgasmu, je také důležité vyloučit jakékoli zdravotní příčiny, jako je pokles testosteronu, zranění, vedlejší účinky léků nebo změna cvičebního režimu.
Philip Ellis

KOUKNI SE  Jak často spolu v současnosti lidé souloží

Předchozí článekČtvrtý John Wick bude ještě větší nářez
Následující článekTrailer: Prušinovský je tu s novou komedií Grand Prix s Kozubem a Hádkem v hlavních rolích

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one + 20 =