15 sexuálních tipů, které vědci potvrdili jako skutečně funkční

Dnes a denně je internet zahlcen různými radami, které v realitě nefungují, protože si je někdo jednoduše vymýšlí. My vám proto přinášíme 15 sexuálních tipů, které vědci potvrdili jako skutečně funkční a empiricky ověřená fakta.

1. Holandští vědci přišli s objevem, že používání ponožek při sexu zvyšuje pravděpodobnost dosažení orgazmu. Chladno působí anti vzrušivě pro obě pohlaví, ovšem analýzou ženského mozku vědci přišly na to, že ženy se potřebují k dosažení orgazmu cítit v bezpečí a v klidu. Tento pocit ponožky navozují.

2. Podle výzkumů ženy přitahují více muži, kteří se tváří vážně a zamyšleně než muži, kteří se smějí. Naopak muže přitahují více ženy, které smějí, než ty, které se tváří zamyšleně a vážně.

3. Studie tvrdí, že vystavování se slunečnímu svitu podporuje sexuální energii a chuť k sexu. Sluneční záření totiž obsahuje vitamín D, který zvyšuje podíl testosteronu a tím zvyšuje sexuální libido.

4. Jeden výzkum potvrdil, že muži s většími břichy praktikují o pět minut delší sex než ti hubenější. Důvod? Více břišního tuku obsahuje estradiol, ženský sexuální hormon, který potlačuje orgazmus.

5. Potřebujete záminku? Neutrácejte moc peněz za svatební prsteny a svatbu! Studie ukázala, že manželství, ve kterém utratili hodně peněz za prsteny a svatbu, trvala kratší dobu. Čím méně utratíte, tím bude vaše manželství déle trvat.

6. Bradky u žen vyvolávají zdání vyššího sociálního statusu, než u mužů zcela oholených. Dále ženy považují za více atraktivní muže se strništěm než s bradkou, zdá se jim jako dospělý a ne tolik agresivní, jako jsou bradky.

KOUKNI SE  3 způsoby, jak se můžete zranit při masturbaci

7. Muži i ženy mají svaly pánevního dna. Tyto svaly se dají speciálními cvičeními posilovat. Když je při sexu zatnete, ohromíte svého partnera. Posilováním těchto svalů také zamezíte inkontinenci a povolení svalů při porodu. Abychom nezapomněli, posilování svalů pánevního dna také zvyšuje erekci a zintenzivňuje orgazmus.

8. Podle výzkumu z roku 2011 jsou brunety atraktivnější, inteligentnější, přístupnější a zodpovědnější než blondýnky a zrzky.

9. Líbání zvyšuje intimitu ve vztahu a snižuje stres a cholesterol. Taky se zjistilo, že čím častěji se partneři líbají, tím déle jsou ve vztahu spokojení. Korelace mezi četností líbání a četností sexu se nepotvrdila.

10. Muži, pečlivě vybírejte svou kolínskou! Ženy negativně reagují na vůni kolínské, která jim připomíná někoho příbuzného. Je to způsob, jak se vypořádává tělo s hrozbou incestu. 56% žen by nešlo na schůzku s mužem, který používá stejnou kolínskou jako jejich otec. Snažte se tedy vonět jako potencionální milenec, a ne jako ženin bratr nebo potrhlý strýc.

11. Dámy, jestli obdivujete mužské typy, zjistěte si, zda mají rádi pikantní jídlo. Dle francouzské studie mají muži se zálibou v pikantních jídlech vyšší hladinu testosteronu. Existuje významná korelace mezi zálibou v ostřejších chutích a úrovní agresivity a sociální dominance.

12. Ženy, chcete rychle a jednoduše zvýšit svůj sex appeal? Dle výzkumu muže přitahuje červené oblečení více než jiné barvy. Jak jednoduché.

KOUKNI SE  Jak si užít sex v přírodě

13. Trpíte bolestmi hlavy a migrénami? Mějte orgazmus. Výzkumy dokazují, že orgazmus dokáže zcela vytlačit migrény. Žádné drahé léky, ale orgazmus, zcela zdarma.

14. Chcete se seznámit se ženou? Chovejte se hezky k dětem! Je dokázáno, že muži, kteří se starají o malé dítě, hladí ho, líbají, konejší, mají třikrát více kontaktů na ženy, než muži, kteří děti ignorují.

15. Výzkumníci přišli s tím, že kombinace vůně dýně a levandule zvyšuje o 40% průtok krve penisem.

 

Charlie Brown

Předchozí článekSoutěž o Zkurvenej příběh
Následující článekRecenze: Pojď sem, ať ti můžu dát pusu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × one =