11 hlášek Simpsonových, které jsme jako děti nemohly pochopit!

Animovanou americkou rodinku Simpsonových jistě není třeba dlouze představovat. První série tohoto kultovního seriálu spatřila světlo televizních obrazovek v roce 1993 a od té doby nás již dvaadvacet let baví svým svérázným a prostopášným humorem. A nejen to, svou kontroverzí seriál otevřel dveře pro vznik kategorie animovaných pořadů pro dospělé, do nichž můžeme zařadit například příběhy z městečka Southpark nebo příhody další americké rodinky – Griffinových.

Již téměř tři dekády se tak můžeme bavit Bartovými rošťárnami, inteligencí Lisy, nevinností Maggie, Homerovou natvrdlostí a Margienou snahou udržet rodinu spořádanou a pohromadě. Už dávno se však příběhy netočí jen kolem těchto hlavních představitelů. V novějších epizodách se postupně blíže seznamujeme i s ostatními obyvateli města, což přináší další zábavné zápletky a situace. Typické jsou zde vtipné komentáře a narážky na současné kulturní i sociální dění. Účinkovalo zde také mnoho slavných osobností, jako například fotbalista Cristiano Ronaldo nebo vizionář Steve Jobs.

Velké oblibě se seriál těší zejména u mladších generací, Matt Groening a jeho tým však nemají strach občas trochu přitvrdit a zařadit do scénáře i dvojsmyslný humor určený pro starší diváky. To dělá ze Simpsonových seriál vhodný pro odreagování a pobavení celé rodiny. Níže se můžete podívat na výběr těch nejlepších hlášek určených právě pro dospělé fanoušky.

 

 

Barbora Koďousková

http://www.ranker.com/list/adult-jokes-in-the-simpsons/coy-jandreau

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 2 =