10 věcí, které by v posteli ženy ocenily

Ani v dnešní době nedokáže společnost o sexu mluvit zcela otevřeně, a tak se muži musí smířit s tím, že k uspokojení partnerky jim musí stačit jen to málo, co ví oni sami.

Porno vás zavede na falešnou stopu, kdy předehra trvá minutu a samotný sex naopak celou věčnost. Romantické filmy vám obvykle vytvoří iluzi o tom, že svíčky jsou důležité a sex ve stoje funguje bez ohledu na výšku obou účastníků. Básníci popisují milování jako transcendentní zážitek a váš kamarád vám věčně vypráví, jak je v tom dobrý. A když požádáte o radu svého otce, tak vás pravděpodobně pošle za matkou.

Není divu, že s tolika protichůdnými informacemi je čtyřicet procent žen nespokojeno se svým sexuálním životem. Co by tedy vedlo ke zvýšení jejich spokojenosti?

10. Ukliďte si

Pokud předpokládáte, že k vám na noc přijde návštěva, měli byste se nejprve ujistit, jestli je váš pokoj příjemnýmyrf13vqY místem k životu.

Několik párů pohozených ponožek možná nevadí, ale se špinavým povlečením nebo plesnivějícími hrníčky od kávy je to horší. Chcete přeci pokoj, který říká „Udělej si pohodlí,“ ne „Budeš odsud odcházet s infekční chorobou.“

A v případě, že máte noční stolek zásobený kondomy a lubrikačním gelem, večer proběhne hned o něco hladčeji.

9. Nenechte na sobě znát, že navlíkání kondomů je dřina

Jestli nemáte vy nebo vaše partnerka pohlavní choroby, nesnažíte se o dítě nebo používáte jiný ochranný Condomprostředek, můžete tuto část přeskočit. Vaše kondomové dny jsou sečteny, vítejte v novém světě.

Vy, kteří tato kritéria nesplňujete, jste se kondomů pravděpodobně ještě nezbavili, tedy pokud to po vás partnerka vyžaduje. A pokud vyžaduje, neměli byste jí to mít za zlé. Koneckonců, pohlavní chorobu může chytit kdokoliv a když vaše spermie navštíví partnerčinu dělohu, na problém mají zaděláno oba dva.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

Než se váš penis přiblíží k partnerce, bez reptání mu nasaďte brnění. Sice to může znamenat pár sekund zdržení a pokud vám to nepůjde, budete vypadat jako nešika, ale rozhodně je to lepší řešení, než za devět měsíců chovat malý uzlíček.

8. Ptejte se

Ještě si nejste jistí, co se vaší partnerce líbí? Zeptejte se. Pokud jste spolu předtím nespali, můžete tyto otázky využít Django-Unchained-Yoiu-Have-My-Curiosity-But-Now-You-Have-My-Attention-Leonardo-DiCaprio-Gifjako předehru, kterou jí alespoň můžete na milování pořádně navnadit. Zajímejte se o to, co by s vámi chtěla dělat, popřípadě co by si přála, aby jste vy dělal s ní, co by se jí líbilo a po čem všem touží.

Při dlouhodobějším vztahu se můžete ptát v podstatě kdykoliv. Ne nutně v průběhu akce, řekněme, že s tímto tématem přijdete o nevinné snídani nebo jí během dne pošlete lechtivou zprávu. Je to velice dobrý způsob, jak povzbudit svou partnerku k upřímnosti a udělat váš sex ještě lepší, než je.

7. Neptejte se příliš

Ne všechny ženy o svých sexuálních touhách mluví rády. Pokud se zeptáte na pár otázek a dočkáte se jen zdrženlivýchNew-Girl-Zoey-I-Dont-Know-How-To-Answer-That-Question-Gif odpovědí, raději s tím přestaňte a na svou partnerku netlačte.

Nejlepším způsobem, jak zajistit, aby k vám byla vaše druhá polovička upřímná, je říct jí důvod, proč se vyptáváte. Když zjistí, že jen chcete, aby byla spokojená a milování s vámi si užila, jistě vašim dotazům vyjde vstříc.

Také je důležité, jak jednotlivé otázky formulujete. „Bylo to dobré? Měla jsi už někoho lepšího, nebo jsem ten nejlepší já?“ a podobné věty nejsou ta nejlepší volba.

KOUKNI SE  Zpověď muže s největším penisem na světě

6. Buďte trpěliví

Při sexu vyvrcholí muž v průměru šest minut od začátku styku, pokud jde o masturbaci, jde zhruba o tři minuty.25t81via Ženy jsou schopné se samy uspokojit za čtyři minuty, ale ve chvíli, kdy se je snaží uspokojit muž, se to může protáhnout na deset až dvacet minut.

Je důležité, abyste byli trpěliví a netrousili mezi zuby negativní komentáře o tom, že to vaší partnerce trvá moc dlouho. Jinak je totiž dost možné, že to předem vzdá a automaticky bude orgasmus předstírat. Zachovejte klid a zařiďte, aby se cítila tak, jako kdybyste jí byli ochotní dát všechen čas na světě.

5. Oplácejte stejnou mincí

Pro mnoho mužů je jejich orgasmus vrcholem sexuálního zážitku. Jakmile se udělají, s milováním je konec.s7GoE3HW

Chyba. Při pohlavním styku dosáhne orgasmu pouze třetina žen, takže pokud jste dospěli k orgasmu a vaše partnerka ne, nechoďte hned spát, noc je dlouhá a ona si zaslouží stejné zakončení. Ženy dokáží náležitě ocenit, když jim partner ukáže, že je ochotný tu dávku rozkoše oplatit.

4. Nebojte se erotických hraček

Když už jsme u ženského orgasmu, je přirozené, že k němu ženy potřebují trochu dopomoct. Bylo by hezké, kdyby na totUTWfmuM vystačily vaše ruce, ústa a penis, ale ne každý je na uspokojování ženy talent.

Pokud žena potřebuje lubrikant, aby se milování vůbec mohlo uskutečnit, nejhloupější věc, kterou můžete udělat, je urazit se. A pokud by vaše partnerka ráda vyzkoušela nějakou erotickou hračku, nemějte žádný strach. Rozmanitost je koření života a upřímně, vaše nářadí vibrovat neumí.

3.  Nesoustřeďte se jen na její ňadra

Milujete prsa a vychutnáváte si chvíle, kdy se jich můžete dotýkat? Blahopřejeme, jste stejní jako dalších devadesátd7AKT0bi devět procent heterosexuálních mužů.

KOUKNI SE  Šokující seznam států, kde je legální sex s dětmi

Ženské tělo bylo stvořeno k obdivu. A to každá část. Neustálé sahání na prsa partnerku po čase omrzí, ale co takhle plácnutí přes zadek nebo polibky na místa, které jste nikdy předtím ještě nepolíbili?

Předehra není seznam pohybů, které si odškrtnete a můžete jít dál. Musí to být spontánní, snažte se prozkoumat každou část její nahé kůže a ukázat, že vám její tělo přijde atraktivní. Uctívání ženského těla vede k lepšímu sexuálnímu zážitku pro vás oba.

2. Udržujte rovnováhu

Možná jste od svých přátel slyšeli, že vytrvalost je nejcennější vlastností. Pokud to nedokážete dělat hodiny a měnit14_-Sex-Has-To-Go-On-Forever-To-Be-Good polohu každých pět minut, tak nejste pořádní chlapi, že?

Pravda je ale trochu jiná. Nikdo nestojí o předčasnou ejakulaci, ale ve chvíli, kdy se orgasmus snažíte co nejvíce oddálit, to pro vás pro oba pravděpodobně bude nadmíru vyčerpávající a vaše partnerka si navíc bude myslet, že vás dostatečně nevzrušuje.

1. Věnujte jí pozornost

Každá žena, se kterou budete spát, se bude od té předešlé něčím lišit.HYNZP9Fh

Nejdůležitější věc, kterou můžete udělat, když se se svou partnerkou milujete, je věnovat jí pozornost. Zní to sice jednoduše, ale mnoho mužů na to zapomíná. Místo toho, aby brali ohledy na to, co se partnerce líbí, si počínají přesně tak, jak byli v minulosti zvyklí.

Pokud vám bude dávat vizuální a verbální vodítka k tomu, jak ji udělat šťastnější, naslouchejte jí a vnímejte ji. Když něco z toho vyzkoušíte, máte šanci se stát tím nejlepším partnerem, co kdy měla.

Tereza Brunerová

www.whatculture.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

11 + 13 =