10 návyků, které mají špatný vliv na váš penis

Zabránit problémům se sexuální funkčností vašeho mužství můžete tím, že odstraníte 10 návyků, které mají špatný vliv na váš penis. Vzhledem k tomu, že váš penis je nedílnou součástí vašeho mužství (v některých případech jeho jediným důkazem), měli byste s ním zacházet ohleduplně. Možná máte nějaké zdánlivě nesouvisející špatné návyky, které způsobují vašemu penisu v důsledku vážné škody. Pojďme si projít nejčastějších 10 návyků, které vašemu penisu ubližují, a zkusme najít jiné způsoby, jak s ním zacházet.

 

1. Málo cvičíte

Dle jednoho z výzkumů amerického zdravotního centra muži, kteří pravidelně více cvičí, disponují lepšími erektivními a sexuálními funkcemi. Účastníci výzkumu byli rozděleni do skupin necvičících, zřídka cvičících, průměrně cvičících, často cvičících a těch, kteří cvičí stále a pravidelně. Výsledky uvedené v časopisu Sexuální medicína ukázaly, že účastníci, kteří uvedli častější pohyb, dosáhli lepších výsledků v sexuální funkčnosti jejich přirození.

Takže pánové, zkuste se věnovat pravidelně, alespoň jednou týdně, cílevědomému pohybu a cvičení, vaše neochablé mužství je dostatečnou motivací.

 

2. Příliš kouříte

Caucasian man wearing a green shirt smoking several cigarettes at the same timeBritský časopis o urologii zveřejnil výsledky výzkumu, kterému bylo podrobeno 65 mužů, kteří podstoupili odvykací kůru proti kouření. 25% účastníků na počátku léčby uvedlo, že má problémy s erekcí a s výpadky funkcí u svého penisu. 75% z těchto účastníků po několika měsících léčby a nikotinové abstinenci uvedlo, že se jejich erektivní funkce výrazně zlepšily a v sexuálních výkonech dosahují lepší výsledky, než v době, kdy kouřili.

KOUKNI SE  Nejhorší věty, které můžete hned po sexu pronést

Výpadky erekce a sníženou sexuální chuť mají dle výzkumů také dlouhodobí kuřáci marihuany. Nehledě na fakt, že kuřáci mají obecně nižší kvalitu spermatu a jejich spermie jsou často zmutované a líné, je zřejmé, že v případě sexuálních potíží je kouření první zlozvyk, který byste měli omezit.

 

3. Málo souložíte

V americkém časopisu pro medicínu byly zveřejněny v roce 2008 výsledky výzkumu, které dokazují, že čím více sex praktikujete, tím méně potíží máte se svým pohlavím. Muži, kteří ve výzkumu uvedli, že mají sex méně než jednou týdně, trpěli ve více než dvojnásobném počtu erektivními dysfunkcemi, než účastníci, kteří uvedli, že sex praktikují jednou týdně. Nejméně problémů s výkonem svého pohlaví měli respondenti, kteří praktikovali sex třikrát a více za týden.

Jak to říkala ta 40letá panna? „Když to nepoužíváte, ztratíte to!“

 

4. Málo spíte

Podle výzkumů Michiganské univerzity muži po probdělé noci nebo po noci s minimem spánku vykazovali druhý den daleko nižší schopnosti erekce. Podle výzkumů Chicagské univerzity muži, kteří spí pravidelně méně než 5 hodin denně, mají výrazně nižší hladinu testosteronu než muži, kteří spí pravidelně 7-9 hodin denně.

Rada je jednoduchá. Pokud chcete v posteli podávat dobré výkony, neponocujte, ale pěkně se na to vyspěte.

 

5. Nejíte melouny

Vědci na Texaské univerzitě v roce 2008 zjistili, že vodní meloun obsahuje prvek s názvem citrulline-arginine, který pomáhá rozšiřovat cévy zvýšením oxidu dusičného v krvi. Prvky melounu fungují tedy na stejné bázi jak Viagra.

KOUKNI SE  Jógou k lepšímu sexu

Bez melounu ani ránu!

 

6. Jíte nekvalitní jídlo

V roce 2011 vědci na Harvardské univerzitě objevili, že muži, kteří se stravují jídly s vysokým obsahem tuků (sladkosti, čokolády, čipsy, smažené jídlo, tlusté maso), mají méně kvalitní sperma, než ti, kteří se stravují zdravě (zelenina, ryby, lehká jídla).

Vysaďte přebytečné tuky z vašeho jídelníčku, dodá vám to energii a vašemu spermatu žádanou kvalitu.

 

7. Vysedáváte u televize

vysedávání u televize- problémy s erekcíMuži, kteří sledují televizi více než 20 hodin týdně, mají o 44% nižší počet spermií, než muži, kteří nesledují televizi vůbec, uvádí výzkum z roku 2010 univerzity v Rochesteru. Výzkumníci přišli s objevem, že zdraví muži, kteří trpí zlozvykem vysedávat u televize, mají vzhledem k nedostatku pohybu řidší sperma.

Je třeba něco dodávat? Přestaňte se válet a něco dělejte!

8. Přeháníte to s opalovacím krémem

Národní zdravotnický institut přišel se zajímavým zjištěním. Opalovací krémy předcházejí vzniku rakoviny kůže, ale zvyšují pravděpodobnost neplodnosti. Určité chemické prvky, které obsahují opalovací krémy, nás účinně chrání proti UV paprskům, ale zároveň snižují u mužů schopnost reprodukce až o 30%.

Neznamená to, že byste měli na sluníčku přestat používat opalovací krémy. Pro začátek by mohlo stačit krémy po odchodu ze sluníčka smýt, nebo na sluníčku netrávit tak dlouhou dobu.

 

9. Nečistíte si zuby

U mužů s poruchami erekce se objevilo podle časopisu Paradentologie 7x častěji onemocnění dásní, než u sexuálně zdravých jedinců. Bakterie ve vašich dásních může cestovat tělem a napadnout cévy vyživující topořivá tělíska v penisu. A to jste doufali, že špatný chrup je jediným následkem podceňování pravidelného čištění zubů!

KOUKNI SE  Nástrahy análního sexu

Čistit, čistit, čistit!

 

10. Nepijete kafe

Asi je to pro vás překvapivá informace, ale tým vědců z Texaského vědeckého zdravotního centra přišel se zjištěním, že 42% mužů, kteří pijí denně 2-3 šálky kávy, udalo nižší pravděpodobnost výskytu problému s erekcí. Studie dokázala, že kofein způsobuje uvolňování tepen a svalových vláken v penisu, což podporuje průtok krve penisem.

 

 

Kubin

Předchozí článekKniha Zlín a jejich umělecká řada
Následující článekRecenze: Star Wars: Síla se probouzí je přesně tím, na co jsme čekali

1 komentář

  1. U mě měl velký vliv na erekci a vůbec chuť na sex stres. By jsem nervózní a podrážděný. Zkusil jsem dát na reklamu a koupil v lékárně Clavin. Byl jsem překvapený jak fungoval. Byl jsem nadržený a penis rychle připravený na akci.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eight − three =