10 chyb, které dělají ženy při seznamování s muži na Tinderu

Aplikaci Tinder k seznamování asi netřeba představovat. Možná ale ženám chybí trochu sebereflexe, čeho se při prezentaci a seznamování na Tinderu dopouští. Jako muž si nemohu odpustit pár dobře mířených rad ženám, co by určitě neměly dělat.

Úprava fotek

Řada žen používá různé nástroje na zkrášlování svých obličejů. A většinou je používají tak, že je vidět, že si ksicht upravily. Někdy je to vidět takovým způsobem, že to vzbuzuje odpor, ne přitažlivost. Vyhlazovací nástroje odstraňují přirozené textury obličeje. Jestli máte v obličeji beďary, vyrážku nebo jizvy, pochopily jste, že při osobní schůzce to váš protějšek uvidí? Nebo jakou aplikaci použijete při osobním styku? Nanesete na sebe litr pudru? Když jsou vidět z vaší fotky jen očička, nebo máte nepřirozenou strukturu pleti, jakého retarda tím oslovujete?

Špulení rtů

Překvapivě není výsadou jen teenagerů. Ale vám už není dvacet, opravdu ne. Jak to asi působí, když na fotce špulíte rty, aha?

Fotky ve sportovních kombinézách a posedlost sportem

Já vím, dnes kdo nesportuje a nedává to řádně najevo, nežije. Když se ale vyfotíte na jedné fotce na lyžích v lyžařské kombinéze v helmě a s brýlemi, na druhé na kole v elasťákách v helmě a na třetí v pohorkách na skále, samozřejmě s helmou, myslíte si, že je to sexy? Opravdu myslíte, že ta posedlost všemi sportovními aktivitami je přitažlivá? Jednak není vidět nic z vašeho těla, pardon, hlavně hlava s helmou, ale druhak chcete toho muže doslova uhnat? Nechcete mu dát najevo, že umíte i odpočívat? Nebo to mají být galeje?

KOUKNI SE  Jak si užít sex ve sprše

Fotky s kamarádkami, kamarády a dětmi

Je vtipné, když na všech fotografiích jste vy s vaší kamarádkou, nebo dokonce s více kamarádkami. To má být šifra, kdo z vás se vlastně seznamuje? Nebo se seznamujeme s tou nejhezčí? Když prezentujete fotku s chlapem, toho ukazujete z jakého důvodu? Že mám vypadat jako on? Nebo že jste ho nedokázali z fotky vyretušovat? Velkou otázkou jsou fotografie s dětmi. Je zcela pochopitelné, že řada žen i mužů má děti. Ale je nutné dávat jejich fotky s obličeji na seznamku? Do profilové forky? Nestačí textová informace, případně, jak to někteří řeší, foto s rozmazaným obličejem? Primárně se muž musí seznámit nejdřív s vámi, potom s vašimi dětmi. To platí samozřejmě i naopak.

Jaký přesně má být a jaký být nemá

Některé ženy mají iluzi úplně jasné představy o svém protějšku. Což o to, nějakou představu byste mít měly. Ale některé požadavky jsou až komické. Nekuřák a sportovec bývá pravidlem. Ovšem některé ženy nechtějí ponechat nic náhodě – měl by to být muž gentleman, což asi znamená, že bude vše platit, měl by mít samozřejmě vše vyřešené, měl by být připraven s vámi založit rodinu. Jsou i takové, které mají dítě či děti a po muži požadují, aby sám neměl, asi aby se plně věnoval jim a jejich dětem. Dále se objevuje, že očekáváte exotické dovolené, samozřejmě svaly a také inteligenci. Zajímavé, hloupého burana nechce žádná.

KOUKNI SE  Jak správně změřit velikost penisu

Nevhodné popisy

Pokud použijete na popis sama sebe třicet různých obrázků, opravdu si myslíte, že to budou muži luštit? Stokrát použité moudré citáty nevypovídají nic o vaší moudrosti, ale o vaší lenosti přemýšlet a být trochu sama sebou. Spolehlivě odrazující jsou negativní vymezování, které poukazují spíš na vaše špatné zkušenosti, než že by přitahovaly muže.

Ne-komunikace

Některé ženy už v popisu profilu informují, že nebudou reagovat jako první, že nebudou reagovat na oslovení ahoj, jak se máš, nebo že třeba nebudou reagovat vůbec. Statusy vystihují realitu Tinderu, kdy stojí u každé jakžtakž pohledné ženy zástupy lajků mužů a ony si jen vybírají, s kým se dají do řeči. V tomto ohledu je Tinder výrazně nevýhodnější pro muže, kteří stojí v pořadníku. A přesto že vás ženy olajkují, potom nereagují, nebo reagují úsečně. Znáte ale to přísloví, vybírala, vybírala, až přebrala. Realita je totiž pokaždé jiná, než četování pod profi fotkami.

Prověrka

Je pochopitelné, že s vámi žena nepůjde hned na drink, ostatně, má řadu skvělých nabídek. S úplnou vážností tak přistupují k prověrce, zda jste opravdu vhodným kandidátem.

Nedostatek nadhledu a humoru

Některé ambiciózní ženy nechtějí ztrácet čas, berou vše velmi vážně a nedopouštějí se poklesků v podobě zdravého nadhledu a humoru. Je to jen virtuální seznamka, dámy, není to život, není to ještě rande, zkuste se nebrat tak vážně.

KOUKNI SE  Jak si vybrat erotické prádlo

Seznamujte se naživo

Ano, počet seznamujících se v různých seznamkových aplikacích vzrůstá. Ovšem jedním z důvodů je, že spolu už nekomunikujeme a nechceme komunikovat, bojíme se komunikovat, naživo. Představa, že ušetříme čas tím, že čuchráme po večerech po displeji mobilu zprava doleva, místo abychom oslovili někoho, kdo se nám třeba líbí v reálném životě, vypovídá něco o nás všech. Nejlepší radou na závěr budiž, ženy, jste dnes již emancipované a rovnoprávné, nebojte se oslovit muže v reálném světě, i když to pro vás není tak pohodlné a bezpečné.

Charlie Brown

Předchozí článekJste sapiosexuál? Povíme vám, co to znamená a jak to poznáte
Další článekJe polykání semene škodlivé?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

four × 4 =