Rebecca Campbell: Karty hvězdných duší

Jak najít hloubku své duše?

„Celý život jsem v sobě cítila nepopsatelnou touhu po hvězdách a přála si nalézt místo, kde bych se cítila jako doma, aniž bych věděla, co přesně to znamená,“ říká autorka ve své knize přiložené ke stejnojmenným kartám. Fascinuje vás hvězdná obloha a cítíte při pohledu na ni ten obrovský přesah, který je jen těžké pochopit, který je možné je procítit? Možná i vám pak sedne její vyprávění o hvězdných duších, zahledění se do historie, kde stále objevujeme nové a nové důkazy o tom, že naši předci věřili v to, že část lidí pochází z hvězd. Teoreticky, odkud jinudy bychom vlastně měli pocházet, když se to tak vezme.

Ale ten duchovní přesah pocitu, že jsme spjati s vesmírem a tou obrovskou silou, je přenádherný, když je prožitý pod letní oblohou. Nebo pod jiskřivou zimní oblohou. Však to možná znáte.

Ale jaké jsou karty?

Stojí za to. Zkušenosti z praxe mi ukázaly, že výklady těmito kartami jsou velmi hluboké a míří přesně tam, kam potřebujeme. Když se však ještě více podvolíme jejich pelu, jejich jemnosti a hloubce, nacházíme v nich ještě hlubší moudrost. Vykládejme je tak, jak jsou… a čtěme si o nich, tím se začneme dostávat stále hlouběji a budou s námi komunikovat ještě přesněji. A poslouchejme je. Třeba toto je náhodné vybrání karty:

„Odevzdáš-li se vyšší vůli života, tvůj život se promění v tanec. Pokloníš-li se velkému mystériu a vyslovíš-li přání „prosím, použij mě, prosím, ukaž mi cestu,“ začneš po krůčcích žít naplněný a autentický život. Vzdáš-li se své osobní vůle – přestaneš vše kontrolovat a přestaneš-li lpět na tom, aby se vše řídilo tvým egem, a otevřeš se vyšší vůli – zjistíš, že jsi vedena. Začneš dýchat dech života…“

KOUKNI SE  Recenze: Chlorid sodný

Hvězdná aktivace:

Polož kartu na srdce a zašeptej:

„Chci se přestat spoléhat na vlastní síly

a osobní přesvědčení,

a namísto toho se odevzdávám dechu života.

Drahý Bože, pomoz mi,

Abych dokázala odložit vůli svou

a přijmout vůli tvou.

Prosím, veď mě. Prosím, ukaž mi cestu.“

 Ono to, co tu máme jako ukázku vlastně úplně stačí pro úplnou proměnu života. A o tom to je.

Krásná krabička, nádherná knížečka k nim plná základních informací a příjemného čtení (to doporučuju třeba jako čtení před spaním, lehoučce naladí) a karty, které jsou uměleckými díly – to je celek Karty hvězdných duší.

Obrázky jsou jemné, něžné, hladivé a pastelové.

O autorech:

Rebecca Compbell je uznávaná duchovní učitelka a autorka bestsellerů Světlo v temnotě a Povstaň, sestro. Povzbuzuje lidi z celého světa k tomu, aby vyslyšeli volání své duše. V nakladatelství Synergie vyšly její Karty světla.

Danielle Noel je designérka, spisovatelka a vizuální umělkyně. Ve svých ilustracích, obrazech, fotografiích a návrzích splétá dohromady mystické příběhy a intuitivní vize.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2020 https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000502_karty-hvezdnych-dusi.php

Předchozí článekPadouši fantasy světů, kteří dostali, co si zasloužili
Následující článekNEJ české kuchařky pro kulinářské zážitky

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

11 + 4 =