Vtipně absurdní akce v traileru na nové Žraločí tornádo

Žraločí tornádo nikdy nebylo filmem pro každého. Pokud se i vy občas rádi podíváte na snímek, který je studnicí absurdní akce, parodující známé a úspěšné filmy, následující film bude to pravé ořechové pro vás.

Sharknado (jak zní originální název filmu) je kombinací mizerného herectví herců, katastrofálně špatný triků a děje, pokud tam vůbec nějaký je. Žraloci vraždící nevinné obyvatelstvo prostřednictvím tornáda. Je to jeden z mála filmů, o kterém se dá říct, že je tak špatný, až je dobrý. Něco na způsob Scary Movie. Absurdní akční scény, které vás nutí k smíchu, nepřesvědčiví herci a humor. To všechno udělalo ze Žraločího tornáda kultovní snímek. Fakt, že letos přichází páté pokračování dokládá, že tvůrci to stále baví natáčet a diváky sledovat. Všechny filmy vznikly výhradně pro televizi (takzvané TV filmy), ale to není úplně podstatné.

Na co se můžete těšit v novém pokračování? Na herce, kteří to s hororově komediální sérií táhnou už od začátku (Tara Reid, Ian Ziering), na nové tváře a žraloky létající vzduchem. Budou se rozřezávat žraloci motorovkou. A nejen tou. Hlavní hrdinové pro změnu nebudou bojovat aby zachránili sebe a své nejbližší. Půjde o boj za celou planetu. Jak napovídá název Sharknado 5: Global Swarming. Dočkáme se, že konečně narovnají tu zatraceně křivou věž v Pizze. A možná přijde i Sharkzilla.

Nic víc k tomu není potřeba dodávat. Stačí, když se podíváte na trailer a uděláte si obrázek sami.

Předchozí článekOpuštěné filmové kulisy, které můžete navštívit
Následující článekRecenze: Život se stromy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seventeen + 11 =