Vlak do Pusanu 2 a první plnohodnotný trailer

Jihokorejský akční hororový thriller Vlak do Pusanu z roku 2016 byl pro mne příjemným překvapením nalezeným na internetu, protože film bohužel vyšel pouze v Jižní Korei. Snímek cílí více na charaktery postav cestující vlakem. Během jejich cesty vypukne zombie epidemie a naši hrdinové se s nově nastalou situací budou muset vypořádat.

A nyní vyšel plnohodnotný trailer, který láká na mnohem rozmáchlejší a výbušnější pokračování. Vlak do Pusanu 2: Poloostrov se odehrává 4 roky poté, co vypukla v Jižní Korei zombie apokalypsa. Není to ještě potvrzené, ale ve dvojce bychom se vedle nových hlavních protagonistů měli setkat s několika postavami z jedničky. Zbytky civilizace jsou rozdělené do nejrůznějších frakcí a každá funguje v apokalyptickém světě jinak.

Jelikož jednička šla do kin pouze v Jižní Korei, neočekávám, že by se to s dvojkou změnilo. I když je vidět, že tvůrci pracovali s daleko větším rozpočtem. Film zatím nemá vůbec žádné datum premiéry, natož stopáž. Rozhodně jsem zvědavý, protože na pokračování dělá režisér a scénárista jedničky.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

13 − 11 =