Víkend v Praze plný delikates na čerstvém vzduchu

První červnový víkend v Praze má být skutečně již velmi letní, a tak se nabízí navštívit některou z mnoha venkovních akcí, které se v Praze uskuteční. A nebo třeba oběhat všechny…

david-guetta-2015-koncert-o2-arena-praha1426123666Nicméně páteční večer bude plný skvělých muzikantů, kteří se představí v klubech a halách. Výraznou postavou je určite David Guetta, který v O2 areně rozjede bezpochyby velkolepou show. O něco komornější bude vystoupení belgicko-italské popové zpěvačky Lary Fabian ve Foru Karlín. Dáváte-li přednost českým interpretům, zajděte na Davida Krause do Jazz Republic, kde od 9 večer představí svou nekonvenční tvorbu.

 

praha pije víno 2015V sobotu se v metropoli uskuteční mnoho zmíněných venkovních událostí. Jednou z nich je Praha pije víno v parku Trojského zámku. Jedná se o druhý ročník festivalu, který bude trvat po celý víkend a nabídne ochutnávky středoevropských vín. Polská hudba, film i dobroty – to vše můžete okusit na ostrovní scéně VILA Štvanice. A jste-li příznivci moderních trendů ve stravování, určitě nevynechte Raw Fest, taktéž na Štvanici a přes celý víkend. Pro podporu žen s rakovinou prsu se koná 15. ročník Avon Pochodu 2015. Ten startuje ve 12.00 na Staroměstském náměstí.

 

Velkolepá sportovní akce se uskuteční v neděli v O2 areně. Pod názvem Reebok wellness Marathon 2015 se skrývají lekce twerku, programu Less Mills a mnoho dalších. Začíná se v deset hodin dopoledne. Kromě výše zmíněných gastro festivalů ještě neopomeňte na Festival del gusto italiano, který, jak již název napovídá, nabídne italské speciality na pražské Kampě.

KOUKNI SE  Tradiční i neobvyklé vánoční bramborové saláty

Užijte si krásné počasí za přítomnosti skvělé hudby a dobrého jídla a pití. Hezký víkend!

Lucie Kratochvílová

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 + four =