Víkend v Praze plný bylinek a hudebních legend

ting

 

Co je pro nás na následující víkend nachystáno, abychom se v Praze nenudili? V pátek to může začít koncertem a zároveň křtem cd kapely TiNG v Paláci Akropolis. Toto mezinárodní seskupení vám nabídne hudbu ve stylu reggae, ska či drum´n bass. Dalším zpestřením pátečního večera bude zajisté koncert pražské kapely Last Station.

 

 

 

 

 

apríles-festival-2015

 

Jarní sobota nabídne na Jiřáku festival Jarní bylinky se vším kolem sázení. Poté se vypravte na Parukářku, kde od 14.00 začíná festival pořádaný VŠE s názvem Apríles. Představí se zde například kapela Už jsme doma, ale festival nabízí i mnoho dalších doprovodných akcí. Každou sobotu také Chefparade na pražském Žižkově pořádá kurzy vaření. Tentokrát to bude od jedenácti dopoledne kurz české kuchyně a od šesti večer kurz kuchyně mexické. Večer v objektu Forum Karlín vystoupí od 20.00 legenda popu a rocku Bonnie Tyler.

 

 

 

motol-motolice-festivalV neděli se v areálu Břevnovského kláštera odehraje již 9. ročník akce Motol Motolice 2015. Jedná se o humanitární koncert na podporu nadace Národ dětem, kde mimo jiné vystoupí Dan Bárta a Illustratosphere. Mimo to zajděte na legendárního amerického jazzmana Marcuse Millera, který vystoupí v Roxy v rámci festivalu Mladí Ladí Jazz. Nezapomeňte také na skvělé farmářské trhy, které tradičně dotváří víkendovou atmosféru v Praze a užijte si krasný jarní víkend!

 

 

KOUKNI SE  Když chcete psa, je lepší pořídit si psa nebo fenu?

 

 

 

Lucie Kratochvílová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 − thirteen =