Chcete si zpestřit vánoční svátky speciálním sexem? Máme pro vás pár tipů, jak využít vánoční atmosféru pro pořádný sex.

1Překvapte ji jako ježíšek

Sežeňte si Ježíšovu paruku a prostý plášť a překvapte ji. Ať nejprve odprosí za svoje hříchy, potom ji dejte pěkně zezadu rozhřešení.

2Pod stromečkem najde sexuální hračku

Žena tam najde velké dildo a ještě dnešní noc ho můžete použít k dvojímu průniku.

3Sex ve sněhu

Začněte spolu stavět sněhuláka. Ať si vezme teplé kalhoty, až bude klečet ve sněhu. Sníh je velmi sexy, poznáte to, až bude křupat pod vašimi těly.

4Buďte sami vánočním dárkem

Zabalte partnerku do dárkového papíru a ovažte mašlí. Pak ji můžete rafinovaně rozbalovat, nebo jen udělat otvor pro váš úd.

5Partnerka bude hrát kapra

Partnerka si zahraje na rybu. Bude mlčet jako kapr, jen bude používat svou pusu a bude ji rozevírat dle potřeby vašeho údu. Snad to zvládne jako kapr.

6Uspořádejte vánoční sex párty

Chystáte se na chatu? Pozvěte své přátele, ty s pěknými partnerkami, samozřejmě. A realizujte swingers vánoční párty s výměnou partnerů. Hodí se oblečky Santa Clause, čepičky, kalhoty, boty.

7Vánoční sexuální pozice

Zazvoňte svými rolničkami pod jejím zadkem. Udělejte jí to ve stoje pěkně zezadu v koupelně, když jste na vánoční návštěvě u jejích rodičů. Udělejte jí to na chatě u kamaráda ve stodole na seně, pěkně zepředu vleže.

KOUKNI SE  5 rad předtím, než půjdete do sexu s šéfem

Charlie Brown

Předchozí článekRecenze: Cizinec na pláži nijak nepřekvapil
Následující článekJak se na Vánoce nepřežrat

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 2 =