Uncharted – ze hry na plátna kin

Trailer potvrzuje, že se film zaměřuje na mladého hlavního hrdinu, kterého ztvárnil hvězdný Tom Holland. Jedna z částí traileru připomíná scénu z třetího dílu videoherní ságy od studia Naughty Dog.

Ve videu vidíme, jak se mladý Nathan Drakea vzpamatovává. Je přivázán za nohu ke zboží, které vylétává z letadla za letu. Právě tato scéna je podobná té z Uncharted 3: Drake’s Deception. Nathanovi se povede dostat zpět do letadla. Pak následuje logo Uncharted a akční scéna, při níž je Nathan vyhozen z letadla poté, co ho srazí auto.

To vše a mnohem víc střídají další scény, kdy Nathan mimo jiné hledá poklad v tajemné jeskyni. Na celý trailer se podívejte úplně nahoře. Nejdříve jsem nemohl poznat, koho ze hry kdo hraje. Oba protagonisté jsou totiž ve hře daleko starší – Sully je starý pán, zde jej hraje ještě omlazený Wahlberg. Nathan je muž středního věku, pokud budeme brát jeho dospělou verzi, nebo jsme jej zažili ještě jako malého kluka.

„Film Uncharted, který vychází z jedné z nejprodávanějších a kritikou nejoceňovanějších videoherních sérií všech dob, představuje divákům mladého a inteligentního Nathana Drakea (Tom Holland) a ukazuje jeho první dobrodružství při hledání pokladů s chytráckým parťákem Victorem „Sullym“ Sullivanem (Mark Wahlberg). V akčním dobrodružném eposu, který se rozprostírá po celém světě, se oba vydávají na nebezpečnou honbu za „největším pokladem, který nikdy nebyl nalezen“, a zároveň sledují stopy, které mohou vést k Nathanovu dávno ztracenému bratrovi,“ uvádí oficiální popis filmu Uncharted.

KOUKNI SE  Pohled vědce na pandemii způsobenou houbami v seriálu The Last of Us

Režisérem snímku je Ruben Fleischer. Scénář měli na starost Rafe Judkin, Art Marcum a Matt Holloway. Producty jsou Charles Roven, Avi Arad, Alex Gartner a Ari Arad.

Potvrzenými hercemi jsou: Tom Holland, Mark Wahlberg, Sophia Ali, Tati Gabrielle a Antonio Banderas.

Premiéra je stanovena na 18. 2. 2022.

ChB

Předchozí článekFilmové tipy na Vánoce: Na co se podívat
Následující článekRecenze: Greenland je rodinné postapokalyptické drama

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

ten + 18 =