Trailer na Všechno nejhorší 2 oživí maskovaného vraha a mnohem víc

Povedený mysteriózní thriller s hororovou zápletkou Všechno nejhorší patřil k pozitivním překvapením roku 2017. Vybudovaný na ne zcela originálním základu stále se opakujícího děje. Něco takového tady bylo s filmem Na hromnice o den více s Billem Murraym nebo ve sci-fi Na hraně zítřka s Tomem Cruisem a Emily Blunt v hlavních rolích.

Snímek z loňského roku vypracoval hlavní zápletku ve stylu „odhal svého vraha“. Neznámí, a přesto sympatičtí herci, maskovaný vrah a dobře vybudovaný děj s důstojnou finálovou tečkou zajistily hororově laděné detektivce pokračování. Po celosvětových tržbách (přes 122 milionů dolarů) bylo jasné, že pokračování bude jen otázkou času. Někdo by mohl namítat, že to není moc, ale při rozpočtu 4,8 miliónů dolarů jde o trefu do černého.

A v nedávných dnech tvůrci přišli s prvním trailerem na Všechno nejhorší 2. Díky Bohu se vrací všichni herci z jedničky (Jessica Rothe, Israel Broussard, Suraj Sharma, Phi Vu, Ruby Modine) stejně jako celý štáb. Režisérem zůstává Christopher Landon, skladatelem hudebního doprovodu Bear McCreary a kameramanem Toby Oliver.

První trailer vyvolává nadšení, ale zároveň i zmatení u všech fanoušků prvního filmu. Vedle klasického opakování dne se v ukázce objeví nějaké sci-fi udělátko a dokonce i dvojníci. Že by navíc i úmyslné cestování v čase? To zatím těžko říct, ale režisér prohlásil, že dvojka odpoví na otázky, které divákům po konci jedničky vrtaly v hlavě.

Ať tak či onak. Jak se podaří filmu Všechno nejhorší 2 na svého předchůdce navázat se dozvíme poprvé 28. února 2019 v českých kinech.

KOUKNI SE  Jodie Foster v hlavní roli čtvrté řady Temného případu

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Předchozí článekSexy nohy Naomi Watts
Následující článekSexy nohy Jennifer Aniston

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 3 =