Trailer na Únikovou hru, kterou by si všichni k smrti rádi zahráli

Mám jednu otázku. Byl někdy někdo z vás v nějaké únikové místnosti? Jednoduchý a stále populárnější princip hry. Zamknou vás v místnosti a vy se musíte v daném čase dostat ven. Abyste se mohli dostat ven, musíte vyřešit několik hádanek, rébusů a hlavolamů. Něco takové se v Hollywoodu rozhodli naservírovat na stříbrná plátna.

V akčním mysteriózním krimi thrilleru bude právě do takové místnosti pozvaná šestice zprvu náhodně vybraných jedinců. Aby to bylo zajímavější, odměnou bude 1 milion dolarů. Jenže je tady jeden háček. Nepůjde o jednu, ale o celou sérii místností a kdo nevyřeší hlavolam včas, setká se se smrtí tváří v tvář. Z nevinné únikové hry se rychle stává boj o holý život, kde každá chyba či špatný krok může být fatální. A co víc. Zdá se, že tvůrci hry ví o zúčastněných úplně všechno a že nikdo tady není jen tak náhodou.

Podaří se jim přežit veškeré nástrahy hry? O tom se budete moct přesvědčit již 31. ledna 2019 v českých kinech. Režie: Adam Robitel (Šílenství Debory Loganové, Insidious: Poslední klíč). Hudba: Brian Tyler (Constantine, Expendables: Postradatelní, Rychle a zběsile 5, Podfukáři, Iron Man 3, Truth, Mumie).

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.imdb.com, www.comingsoon.net

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

sixteen + 2 =