Trailer na sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem

Letos dorazí do českých kin zbrusu nový sci-fi thriller v režii Američana s ruskými kořeny Jamese Graye. A nutno podotknout, že film je prosycený slavnými jmény. V hlavní roli Brad Pitt, kterému bude sekundovat Liv Tyler (Armageddon, Pán prstenů, Oni), Tommy Lee Jones (Uprchlík, trilogie Muži v černém, Tahle země není pro starý), Donald Sutherland (JFK, Hon na šakala, Pýcha a předsudek, Hunger Games, Krásný únik), Ruth Negga (Světová válka Z, 12 let v řetězech, Warcraft: První střet) a další.

Příběh se točí okolo astronauta a vesmírného inženýra Roye McBridea (Brad Pitt), který podniká cestu na okraj naší Sluneční soustavy. Chce totiž zjistit, co se stalo jeho otci (Tommy Lee Jones), který před dvaceti lety odcestoval, aby hledal stopy po vyspělé mimozemské civilizaci. Ve stopách svého zmizelého otce odhalí tajemství a narazí na hrozbu, která ohrožuje naši samotnou existenci na planetě Zemi. Roy doma zanechává svou milou v podání Liv Tyler, se kterou komunikuje tak dlouho, jak mu to technologie dovolí.

Režisér filmu James Gray už má na kontě pár filmů, ale doteď šlo o pouze o dramata lidí jako Noc patří nám, Milenci, The Immigrant nebo Ztracené město Z. Poprvé se vrhá do žánru sci-fi. Tak mu držme palce, ať to vyjde. Snímek má premiéru 19. září 2019 v českých kinech.

Předchozí článekCo plánují herci a herečky ze seriálu Hra o trůny dále
Následující článekCo nikdy nedělejte po rozchodu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

9 + four =