Trailer na páté Piráty z Karibiku

Během finále Super Bowlu bývá zvykem, že několik filmů dostane prostor k propagaci. Trailery během Super Bowlu patří v Americe mezi jednu z nejdražších propagací nadcházejících snímků. Letos se mezi ukázkami objevil trailer na nové, v pořadí již páté Piráty z Karibiku s podtitulem Salazarova pomsta. První teaser trailer byl k vidění pár měsíců před sportovní akcí a její náloží ukázek. Moc sdílný ale neby,l až na pár záběrů především na kapitána Salazara.

V pořadí druhý trailer už toho ukázal mnohem více. Něco málo z námořních bitev, více představených postav a nástin děje. Musím říct, že ukázka na další Piráty z Karibiku se jim vážně povedla. Všechny parádní záběry podtrhla úderná a ta pravá pirátská hudba.

Koho uvidíme v novém pokračování? Krom stálic Johnnyho Deppa a Geoffreyho Rushe se dočkáme návratu Orlanda Blooma. Ústřední trojici doplní nové tváře v sérii – Javier Bardem, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites, David Wenham a další. Režie se ujala dvojice Joachim Ronning a Espen Sandberg. Autoři úspěšného dobrodružného, životopisného drama Kon-Tiki podle knižní předlohy Thora Heyerdahla. Takže tvůrčí a seriálová kvalita by byla. Teď už jen budeme muset počkat, jak to celé dopadne.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com

Předchozí článekNejlepší seriály za posledních 25 let
Následující článekPět her, ve kterých násilí chceme, ale nadáváme na něj

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

six − three =