Trailer na páté Piráty z Karibiku

Během finále Super Bowlu bývá zvykem, že několik filmů dostane prostor k propagaci. Trailery během Super Bowlu patří v Americe mezi jednu z nejdražších propagací nadcházejících snímků. Letos se mezi ukázkami objevil trailer na nové, v pořadí již páté Piráty z Karibiku s podtitulem Salazarova pomsta. První teaser trailer byl k vidění pár měsíců před sportovní akcí a její náloží ukázek. Moc sdílný ale neby,l až na pár záběrů především na kapitána Salazara.

V pořadí druhý trailer už toho ukázal mnohem více. Něco málo z námořních bitev, více představených postav a nástin děje. Musím říct, že ukázka na další Piráty z Karibiku se jim vážně povedla. Všechny parádní záběry podtrhla úderná a ta pravá pirátská hudba.

Koho uvidíme v novém pokračování? Krom stálic Johnnyho Deppa a Geoffreyho Rushe se dočkáme návratu Orlanda Blooma. Ústřední trojici doplní nové tváře v sérii – Javier Bardem, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites, David Wenham a další. Režie se ujala dvojice Joachim Ronning a Espen Sandberg. Autoři úspěšného dobrodružného, životopisného drama Kon-Tiki podle knižní předlohy Thora Heyerdahla. Takže tvůrčí a seriálová kvalita by byla. Teď už jen budeme muset počkat, jak to celé dopadne.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

8 + 20 =