Trailer na finální sérii seriálu Arrow

Stanice CW na svém panelu na Comic-Conu v San Diegu zveřejnila několik trailerů ke svým seriálům ze stáje DC. I když jistou hlavní pozornost dost právě seriál Arrow, který tak završuje svou pouť započatou v roce 2012.

Letošní rok zatím působí jako jedno velké loučení s několika velkými projekty. Avengers: Endgame není sice koncem všech Marvelovek, ale je to završení desetileté éry několika původních superhrdinů, kteří stáli u zrodu MCU. Dále nás opustil historicko-fantastický svět seriálu Hra o trůny po 8 sériích. Byl to seriál, který patřil k nejsledovanějším a nejúspěšnějším. Také zlomil hned několik rekordů sledovanosti. Přesně 15. července 2019 měl v ČR premiéru také poslední díl veleúspěšného komediálního seriálu Teorie velkého třesku. 24. epizodu 12. série zhlédlo v premiéře přes 18,5 milionů diváků. A svou finální osmou sérií se ke svému konci blíží také superhrdinský seriál Arrow.

Jak Oliverova cesta za záchranou svého města skončí, se dozvíme možná již letos. Poslední série bude zkrácená na pouhých deset epizod. S tím, že osmá epizoda má datum premiéry 3. prosince 2019. Zbylé dvě jsou ještě bez data. Otázkou tedy zůstává, jestli bude mít seriál vánoční pauzu jako obvykle nebo to už tvůrci nebudou prodlužovat a stihnout odvysílat kompletně celou osmou řadu ještě letos. Ať tak, či onak. Poslední dobrodružství Olivera Queena/Arrowa začíná 15. října 2019. Tvůrci seriálu Greg Berlanti, Marc Guggenheim a Andrew Kreisberg oznámili, kdo všechno se do finální fáze seriálů vrátí. Zároveň potvrdili, že seriál končí po vzájemné shodě tvůrců i herců. Hlavní představitel několikrát pronesl, že by z Arrowa nechtěl mít nekonečný seriál. A tvůrci od možného pokračování bez něj nakonec upustili.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: festivalová přehlídka ve Varech právě začíná

Samozřejmě můžeme očekávat účast hlavních postav v podání Stephena Amella (Oliver Queen/Arrow), Davida Ramseyho (John Diggle/Spartan), Katie Cassidy (Laurel/Black Siren), Ricka Gonzaleze (Rene Ramirez/Wild Dog), Juliany Harkavy (Dinah Drake/Black Canary) a spousty dalších. K natáčení se připojil také Charlie Barnett, který ztvární flashpointem zrozeného syna Johna Digglea a Lyly Michaels. Potvrzené jsou zatím pouze dvě postavy, které se vrátí – Colin Donnell jako Tommy Merlyn a Josh Segarra jako Adrian Chase alias Prometheus. Jakým způsobem se tyto dvě postavy vrátí není ještě tak úplně jisté. Ale jsem na to hodně zvědavý.

A nebyl by to Comic-Con a tvůrci, kdyby neměli pro fanoušky seriálu připravený první trailer. Ukázka k finální sérii nešetří emocemi a v necelých dvou minutách nabízí sestřih těch nejdůležitějších momentů napříč seriálem. Poté přichází záběry navnazující na osmou sérii, která nabídne pohled na rozuzlení a zakončení Oliverova příběhu alias Arrowa. Rozhodně to bude deset hodně našlapaných epizod až do konce.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 − 10 =