Special Look k Avengers: Endgame je poslední ochutnávkou

Marvel/Disney u příležitosti spuštění vstupenkových předprodejů uveřejnil takzvaný Special Look k filmové události roku. Premiéra filmu Avengers: Endgame je už za rohem a mnoho fanoušků odpočítává dny do dne s velkým D.

Ale takový zájem o předprodej vstupenek na film nečekal nikdo. Ani v Americe ne, kde hlásí rekordní zájem o lístky na film. Rekordní čísla k letošním Avengerům překonaly předprodeje i sedmé epizody Star Wars s podtitulem Síla se probouzí. Také v USA mají s obrovským zájmem ze strany lidí problémy. Od spuštění předprodejů nejrůznější rezervační weby opakovaně kolabují a padají. A jak je to u nás? Žádné problémy s načítáním stránek nemáme, ale Cinestar a CinemaCity hlásí, že některé čtvrteční, páteční a sobotní promítací časy jsou již téměř vyprodané.

A co nabízí poslední delší ochutnávka k superhrdinskému filmu? Čistě záběry z blížícího se snímku. Ale u bratrů Russoových člověk nikdy neví. V trailerech na Infinity War jsou také záběry, které vznikly čistě pro trailery, ale ve filmu se vůbec neobjevily. Jistě víme to, že půjde o klimatické vyvrcholení války s Thanosem a případné zvrácení jeho lusknutí, kterým vymazal polovinu bytostí/lidí v celém vesmíru.

Premiéra filmu je 25. dubna 2019. Naše kina nabízejí ještě předpremiérová promítání 24. dubna, ale pospěšte si, lístky mizí závratnou rychlostí již dnes.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net

Předchozí článekRecenze: Stojednaletý stařík, který se vrátil, aby zachránil svět
Následující článekAnnabelle se v prvním traileru vrací domů

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 − seventeen =