Special Look k Avengers: Endgame je poslední ochutnávkou

Marvel/Disney u příležitosti spuštění vstupenkových předprodejů uveřejnil takzvaný Special Look k filmové události roku. Premiéra filmu Avengers: Endgame je už za rohem a mnoho fanoušků odpočítává dny do dne s velkým D.

Ale takový zájem o předprodej vstupenek na film nečekal nikdo. Ani v Americe ne, kde hlásí rekordní zájem o lístky na film. Rekordní čísla k letošním Avengerům překonaly předprodeje i sedmé epizody Star Wars s podtitulem Síla se probouzí. Také v USA mají s obrovským zájmem ze strany lidí problémy. Od spuštění předprodejů nejrůznější rezervační weby opakovaně kolabují a padají. A jak je to u nás? Žádné problémy s načítáním stránek nemáme, ale Cinestar a CinemaCity hlásí, že některé čtvrteční, páteční a sobotní promítací časy jsou již téměř vyprodané.

A co nabízí poslední delší ochutnávka k superhrdinskému filmu? Čistě záběry z blížícího se snímku. Ale u bratrů Russoových člověk nikdy neví. V trailerech na Infinity War jsou také záběry, které vznikly čistě pro trailery, ale ve filmu se vůbec neobjevily. Jistě víme to, že půjde o klimatické vyvrcholení války s Thanosem a případné zvrácení jeho lusknutí, kterým vymazal polovinu bytostí/lidí v celém vesmíru.

Premiéra filmu je 25. dubna 2019. Naše kina nabízejí ještě předpremiérová promítání 24. dubna, ale pospěšte si, lístky mizí závratnou rychlostí již dnes.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seventeen − 10 =