SOUTĚŽ: Soutěžte s námi o populární snář s výkladovým průvodcem od Michaela Lennoxe!

Kukátko je tu s novou soutěží!
Vylosovaný výherce, který nám pošle zprávou na facebookové stránky Kukátka správnou odpověď na soutěžní otázku, obdrží na svou adresu knihu Řeč snů- Snář s výkladovým průvodcem od Michela Lennoxe v hodnotě 379 Kč!

rec-snuZatímco běžně dostupné snáře obsahují pouhá lapidární schémata nebo často vzájemně si odporující trsy stručně pojednaných a prvoplánově obecných odkazů na děje, které se objevují v našich snech, tato kniha se snaží populární problematiku pojednat zásadně novým způsobem. Lidské sny jsou zde totiž podrobeny opravdu zevrubnému zkoumání a protože si autor tohoto snáře vypracoval vlastní sofistikovanou metodu, jíž vyhodnocuje to, co se nám zdá, je publikace uceleným a přesvědčivě argumentujícím průvodcem na cestě k porozumění našemu „nočnímu životu“. Ten nás dokáže znejistit, a v případě opakovaných snů s emočně vypjatou tematikou dokonce řádně vystrašit – a tato kniha nás učí, co nám ve snech vzkazuje naše nevědomí a jak s těmito informacemi nakládat v bdělém životě. V prvním oddílu knihy Michael Lennox, psycholog a známý odborník na sny s dvacetiletou praxí, představuje svůj jednoduchý a praktický třístupňový model výkladu snů. Spočívá ve všeobecném výkladu symbolů, zjevujících se ve snech, v následném rozboru jejich obsahu a nakonec ve finálním zpřesňujícím výkladu už ve vztahu ke spáčově osobnosti. Tato metoda vede k hlubší a přesnější interpretaci snů, která poodhaluje záhady lidského nevědomí. Proniknete pod povrch běžných snů, ale i takových, které se opakují, přinášejí znepokojivé vize či noční můry, a navíc se naučíte si sny pamatovat i po probuzení a pak je sami objektivně vyhodnocovat. Následující lexikon obsahuje více než 300 témat a dějů, vyskytujících se ve snech. Autor s nimi nezachází nikterak náhodně, nýbrž se znalostí snů tisíců svých klientů, s nimiž je pak probíral v návaznosti na jejich konkrétní osudy a psychické zázemí.

Klinický psycholog dr. Michael Lennox je jedním z nejuznávanějších a nejvyhledávanějších vykladačů snů ve Spojených státech. Vystupoval v různých show na televizních kanálech SyFy, MTV, NBC i v mnoha rozhlasových pořadech a publikoval své příspěvky v časopisech TV Guide, Today´s Woman a Women´s Health.

 

Soutěžní otázka nebude žádným oříškem pro pravidelné čtenáře Kukátka:

Autorka knihy Jak být ženou Caitlin Moranová je nejstarší:

a) z šesti sourozenců
b) ze sedmi sourozenců
c) z osmi sourozenců

Správné odpovědi zasílejte do pátku 21. června soukromou zprávou na facebookovou stránku Kukátko.cz (odkaz zde: https://www.facebook.com/home.php#!/KUKATKO.CZ?fref=ts )

Kromě správné varianty odpovědi nezapoměňte uvést ve zprávě adresu, kam Vám máme knihu v případě Vaší výhry zaslat.

 

Kubin

Předchozí článekSoul Kitchen: lahůdka z německé kuchyně
Další článekPodvádějí nás Hollywoodské trailery?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

14 − 12 =