SOUTĚŽ: Vyhrajte audioknihu Sběratel kostí

Máte chuť zasoutěžit si o nervy drásající detektivní příběh? Pak vyzkoušejte svoje štěstí a zapojte se do soutěže o audioknihu Sběratel kostí!

Autor: Jeffery Deaver
Interpret: Jan Vondráček
Délka: 12 hod. 12 min.

sberatel-kostiVraha, co se nedá chytit, odhalí jedině detektiv, který se nemůže hýbat.
Newyorské bezpečnostní složky jsou v pohotovosti kvůli konferenci OSN, situaci však zkomplikuje nález těla bizarně zavražděného muže. Pod tlakem okolností požádá policie o pomoc bývalého detektiva Lincolna Rhymea, jenž je po úrazu však ochrnutý a upoutaný na lůžko. Aby se mohl pustit po stopě zabijáka, který své zohavené oběti pohřbívá typicky morbidním způsobem a záměrně zanechává drobné stopy, spojí se s mladou pochůzkářkou Amélií, která se tak stává jeho „rukama a nohama“. Jak přibývá umučených obětí, vynořují se z nově zjištěných informací obrysy dávných hrůz.
Jeffery Deaver (*1950)
Už v jedenácti letech napsal první román, byť jen o dvou kapitolách. Zkoušel také uspět v country hudbě, hrál a zpíval po klubech v San Francisku i v Chicagu. Během studií žurnalistiky na Univerzitě v Missourri publikoval v několika časopisech a toužil po postu soudního zpravodaje prestižních listů Wall Street Journal či New York Times. Vystudoval také práva a následně budoval právnickou kariéru na Wall Street, kterou opustil roku 1990, od kdy se naplno věnuje pouze psaní knih. Je autorem více než třiceti románů a několika povídkových sbírek. Proslavila jej zejména série s originální postavou kvadruplegického detektiva Lincolna Rhymea, jejíž první díl byl v roce 1999 zfilmován, přičemž hlavní protagonisty ztvárnili Denzel Washington a Angelina Jolie.

KOUKNI SE  Soutěž o knihu Království Jo Nesboho

 

A co musíte udělat proto, abyste vyhráli? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Jaké hodnocení od nás v recenzi dostala audiokniha Zaklínač od A. Sapkowského?

 

Své odpovědi zasílejte do půlnoci 21. 8. 2015 na email knihy@kukatko.cz s předmětem „Sběratel kostí“. Vylosovaný výherce bude vyhlášen na našem facebooku a kontaktován emailem.

 

Audioknihu do soutěže věnovala Audiotéka, které tímto mockrát děkujeme.

AUDIOTEKA_CZ

Předchozí článek15 nejnechutnějších filmových smrtí od roku 2000
Následující článekRECENZE: Percy Jackson pokračuje ve svém boji proti Titánům

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

12 + 4 =