Soutěž o špionážní thriller Dokonalý zabiják

Jediný výstřel může změnit směr, kudy se svět ubírá. A kudy se bude ubírat.

Pro mladou americkou lékařku Christinu měla být plavba přes Atlantik splněním snu o životním dobrodružství. Skutečnost je ale mnohem dramatičtější: v ledových vodách oceánu spatří muže, který z posledních sil zápasí o život. Když ho zachraňuje, ještě netuší, že brzy půjde o život i jí.
David Slaton je totiž kidon, izraelský zabiják na nebezpečné misi. Zmocní se plavidla a nasměruje je k novému cíli, pobřeží Cornwallu. Christině nezbývá nic jiného, než se nedobrovolně stát partnerkou profesionálního vraha, protože brzy vyjde najevo, že se společně se Slatonem stala rukojmím ve vysoké hře o získání moci na Středním východě.
Klíčem k vítězství je nalezení záhadně zmizelé lodi, která skrývala smrtonosný náklad. Kam zmizel? Slaton je odhodlán zjistit pravdu a s chladnokrevnou precizností se pouští do pátrání po muži, který by mohl přivést svět na pokraj nevratné katastrofy.Dokonalý zabiják

Špionážní thriller Dokonalý zabiják vydalo nakladatelství Domino a věnovalo tři knihy do naší čtenářské soutěže.  Pro získání Dokonalého zabijáka stačí jediné. odpovědět správně na soutěžní otázky:

1) Čím se živil Ward Larsen, než se stal spisovatelem?

2) U špionů ještě zůstaneme. V jakém vztahu je autor thrilleru Rozkazy z Berlína a autor Pána prstenů ?

Ze správných odpovědí vybereme tři soutěžící, kterým pošleme Dokonalého zabijáka.

Své odpovědi můžete zasílat do půlnoci 16.4.2017 na náš email: knihy@kukatko.cz. Nezapomeňte uvést i svou adresu, aby si vás zabiják našel.

Hodně štěstí

Kristina Doubravová

 

Předchozí článekNejlepší filmové plakáty
Následující článekRecenze: Ústava pro homosexuály i rasisty

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 1 =