Slavné herečky, které ve skutečnosti neumí hrát

Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Meryl Streep, Jennifer Lawrence…ty všechny mají společné jedno,jsou krásné, inteligentní a talentované. Ale ne všem hollywoodským kráskám byly dopřány všechny tyto tři atributy. A tady je menší přehled těch, které jsou slavné, krásné a úspěšné, ale postrádají talent.

5

Kristen Steward

Držitelka nejkyselejšího výrazu a přebornice v otráveném vzdychání je kupodivu jednou z nejslavnějších a nejobdivovanějších hereček Hollywoodu, a to jen díky roli Belly v pubescentním Stmívání, které není třeba představovat. Je smutné, že ani ve své nejlepší roli z roku 2010 ve Světě podle Mallory nedovedla přesvědčivě zahrát emoce a vžít se do své postavy a v novějších filmech to bohužel není o nic lepší.

 

4

Kim Kardashian

Málokdo o této profesionální celebritě ví, že se dopustila i několika ne příliš zdařilých filmových počinů. Za roli v dramatu Tyler Perry’s Temptation si vysloužila Zlatou malinu, je s podivem, že zatím jenom jednu. Dále se krom spousty reality show objevila v několika seriálech (HIMYM, V těle boubelky) a ve vlastním neuvěřitelně sebestředném dokumentu. Ovšem nejvíc ze svého hereckého umění předvedla v hudebním klipu Kanya Westa Bound 2, který pobavil milióny lidí po celém světě.

3

Keira Knightley

Hrála v mnoha skvělých filmech jako Anna Karenina, Pokání, Vévodkyně a další, je zárukou kasovních úspěchů, ale do jisté míry u Keiry zastupuje herecký talent její éterická krása a sympatie vyzařující úsměv, což není u velkofilmů s náročnou výpravou a dech vyrážejícími efekty tak patrné jako třeba u Lásky nebeské, kde za výkony dalších herců notně zaostává. Stejně tak jako v jejím posledním filmu Jack Ryan, který zapadl celkem bez povšimnutí jen proto, že herecké výkony nedokázaly nahradit průměrný scénář.

2Sarah Jessica Parker

Představitelka Carrie z kultovního Sexu ve městě je dozajista modní ikonou a šikovnou návrhářkou, jak dokazuje její poslední kolekce bot, ale jako herečka je plochá a ve všech rolích stereotypní. Ano, v roli Carrie byla přesvědčivá a přirozená, ale to jen díky tomu, že hrála do jisté míry sama sebe, ale v jejích dalších filmech není schopná nabídnout nic nového ani se do role vžít a vystoupit ze své komfortnosti. Jaký to pak má smysl točit podprůměrné romantické komedie, není lepší zůstat u navrhování skvělých bot?

1Lindsay Lohan

Kdysi hezká a možná i talentovaná dětská hvězdička, která si kasovní úspěchy rodinných komedií vyložila jako důkaz svého hereckého talentu, se s vervou vrhla do každé pásově vyráběné podprůměrné komedie, jako je například Šéfe jsem v tom, Prázdniny apod. Pak jako následek drogových a alkoholových excesů vymizel jakýkoliv zárodek talentu i slibné budoucnosti a vše dovršila, když se jí podařilo zkazit i několik slibně napsaných scénářů, které měly dobře našlápnuto. To se jí povedlo i u vcelku zajímavého životopisného filmu o Elizabeth Taylor Liz&Dick, který srazila nepřesvědčivým hereckým výkonem, kdy po celý film předváděla jednu jedinou masku.

Jitka Kubátová

http://www.tasteofcinema.com/

Předchozí článekMonacká knížecí rodina se bouří proti filmu Grace of Monaco
Následující článekTIP: Vychází Vražedné léto královny švédské detektivky

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 + six =