Sexuální náruživé úchylky, které vám mohou zničit život

Myslíte si, že náruživé sexuální úchylky jsou darem? Přesvědčím vás, že jsou spíše prokletím. Občas si někde přečtete o sexuálních dispozicích nebo vlastnostech, které způsobují jedincům vyšší touhu po sexu, než je zdrávo. Možná si řeknete, vždyť to musí být paráda, souložit 500 žen za svůj život. Ale to je teorie. Představte si, že se denně stravujete v mexické restauraci. Možná byste skončili s krvácením do žaludku.

Hypersexualita

U žen se tomu říká nymfomanie. Neskutečná nadrženost, která nutí tyto ženy osouložit prakticky jakéhokoliv muže v okolí. Libido, které se těžko na delší dobu uspokojí. Pro muže existuje termín satyriasis, podle řeckých bůžků satyrů, kteří neměli prakticky na nic jiného chuť, než na sex.

Jako příklad nechť poslouží příběh ženy, která utrpěla krvácení do mozku. Do života se opět probudila s nutkavou hypersexualitou. Možná vás ta představa stále toužící ženy vzrušuje. Jenže toto sexuální nutkání nefungovalo jen pro jejího manžela. Tato žena během dvou let osouložila 50 cizích mužů, pravděpodobně hodně překvapených.

Její manžel jí často volal z práce a kontroloval, jestli zrovna nesouloží s někým v jejich domě. Po nějakém čase ji vyhodili z práce, protože se nemohla soustředit na práci, ale jen na muže v práci.

A to je třeba ještě zmínit pověst, kterou mezi sousedy a známými tato žena získala. Pořád vám připadá hypersexualita sexy?

KOUKNI SE  Milenka nebo manželka?

 

Priapismus

Priapus byl řecký bůh plodnosti, známý svou nezměrnou chutí k sexu a také díky svému přirození, které měřilo více než dvě stopy a bylo stále tvrdé. V medicíně se proto priapismu začalo říkat erektilní dysfunkci, kdy je penis stále tvrdý a nechce změknout.

Vypadá to jako zajímavá dysfunkce, pánové? Proto také taková honba za viagrou, která tuto tvrdost velmi dobře způsobuje.

Problém s priapismem je takový, že vám prostě na povel nezměkne. Nemůžete si pomoci, máte úd tvrdý pořád. A dlouhodobým následkem ztvrdlého přirození můžou být krevní sraženiny, gangrény a také neschopnost po opadnutí ještě někdy dosáhnout erekce.

Lékaři doporučují v první řadě ledové obklady na přirození. Když nepomohou, musí se přejít k injekcím, které odsávají sraženou krev. U jednoho pána, který chodil osm dní se ztvrdlým penisem, lékaři museli přistoupit k operaci, protože, no ehm, nebudu vám popisovat, jak vypadá erekce penisu po osmi dnech, kdy se veškerá krev shromažďuje a tvrdne v tomto orgánu.

 

Sexsomnie

Sexsomnie je něco jako náměsíčnost, akorát ve spánku nechodíte po bytě a nehledáte mléko v lednici, ale souložíte. Takže to s náměsíčností má společné jen to, že spíte, zatímco děláte věc, kterou byste nejradši dělali, když si ji uvědomujete.

Kromě toho, že si nepamatujete, jak úžasný sex jste měli, tato libůstka přináší trapné situace do vašeho života. Zvlášť když vedle sebe v posteli nemáte stejně založeného partnera.

KOUKNI SE  Polykat či nepolykat sperma?

Jeden pán tak po divoké party skončil na gauči vedle neznámé ženy, kterou se ve spánku snažil osouložit. Vůbec nechápal, jak se vzal prezervativ na jeho penisu a jeho úd v pochvě té ženy. Ta žena na něj podala trestní oznámení a jemu se podařilo vyváznout beze trestu jen prosto, že doktoři u něj diagnostikovali sexsomnii.

A teď si představte, že by se vám toto stalo na dovolené s prarodiči spícími s vámi v místnosti…

 

Parafilie

Je sexuální úchylka, která spočívá v divokých sexuálních fantaziích, které jsou založené na určitém aktu nebo fetiši.

Do těchto úchylek patří například zoofilie, nekrofilie nebo dendrofilie. Ano, dendrofilie je ukájení se na stromech. O ostatních asi není třeba více dodávat. Jen si představte, jak s takovými sexuálními preferencemi hledáte vhodný objekt. U koprofilie to nebude tak obtížné, u nekrofilie už to hraničí se zavřením do blázince.

Kdo vám to říkal, že máte při sexu uplaňovat fantazii?

 

Syndrom trvalého sexuálního vzrušení

Není to tak dávno, co byl tento syndrom zdokumentován. Ví se o 22 případů lidí, především mužů, kteří se museli s tímto syndromem léčit. Proč léčit, říkáte? Protože v případě trvalého sexuálního vzrušení přichází vzrušení jako nutkání nečekaně po celý den.

Představte si, že se vzrušíte, když uvidíte bílé ponožky, dostanete orgasmus, když zazvoní telefon.

Jste v práci a při plnění důležitých úkolů na vás přijde orgasmus. Je to něco jako škytavka nebo kašel. Nemůžete se toho zbavit. Uvzrušíte se k smrti!

KOUKNI SE  Jak často byste měli masturbovat? Vědci vám to poví

 

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen + eighteen =