Spin-off k legendární plošinovce LittleBigPlanet a exkluzivní titul pro nový Playstation 5 je tady!

Milovníci všemožných skákaček a plošinovek můžou slavit. Už delší dobu se vědělo, že s příchodem nového Playstationu, se dočkáme pokračování slavné série LittleBigPlanet. Nakonec nejde o další díl, ale jedná se o spin-off s názvem Sackboy: A Big Adventure. Jak už název napovídá, příběh se bude točit okolo hnědého plyšáka se zipem na bříšku.

Sackboy: A Big Adventure nezapře svůj původ. Stejně jako v sérii LittleBigPlanet na vás čeká pravověrný plošinovkový svět, který budete muset proskákat, proplazit, proletět, zkrátka všechno, na co jste u tohoto žánru zvyklí. Co však proslavilo sérii LittleBigPlanet, bylo kooperace mezi více hráči. I zde, v Sackboy: A Big Adventure, budete moct procházet nádherný svět až ve čtyřech hráčích. O čem se zatím mlčí, je vytváření vlastních úrovní.

Neoficiální zdroje mluví o speciálních edicích hry. Kromě klasické digitální a fyzické edici si budou moct hráči pořídit i Digital Deluxe Edition a Special Edition. Prvně zmíněná, jak už název napovídá, bude zcela digitální a bude obsahovat kromě hry i digitální art book, soundtrack, oblečky do hry a avatary do služby PSN. Special Edition na tom bude ještě lépe. Kromě již zmíněných bonusů, získáte i plyšovou hračku s podobou samotného Sackboye. Ceny těchto edic nejsou zatím známy. Sackboy: A Big Adventure vychází 12. listopadu, a to nejen na nový Playstation 5, ale i na dosavadní konzoli Playstation 4.

KOUKNI SE  Diablo 4 je ve službě Steam na týden zdarma

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × 4 =