Proč je dobré chodit naostro – pět hodně dobrých důvodů

Léto,teplo, krátké sukně, šaty…všechno to láká si odložit, vyjít ven nalehko a netrápit se ve zbytečných kouscích oděvu. Čas od času je dobré toho zahodit víc.. Třeba i spodní prádlo. Proč je dobré chodit naostro?

Je to zdravé

Proč je dobré chodit naostro

I gynekologové se shodují, že je dobré čas od času na kalhotky zapomenout. Přeci jen je vaše vagina vlhké prostředí. Pokud jste celý den v kalhotech a ještě ve spodním prádle, přispějete akorát k rozvoji nepříjemné mykózy nebo nahrajete do karet kvasinkám. Čeho je moc, to ho je příliš. A když už se u vás nějaké to nepříjemné onemocnění rozjelo, minimálně jej nebudete zhoršovat nošením kalhotek. Jen ji nechte na čerstvém vzduchu.

Je to pohodlné

Proč je dobré chodit naostro

Co si budeme povídat, ne všechny střihy kalhotek jsou tak pohodlné, že byste o nich celý den nevěděla. Spíš naopak. V takovém případě je lepší je nemít vůbec. Koneckonců, není tolik dní v roce, kdy si to můžeme dovolit, tak proč si těch několik okamžiků zněpříjemňovat stereotypem.

Je to sexy

Proč je dobré chodit naostro

Některé modely šatů zkrátka vyniknou víc, než když pod nimi nic nemáte. Důvodem může být absence rýsujících se švů a lemů, případně jinak kontrastně barevného spodního prádla. Druhým důvodem je to, že bez kalhotek se sama cítíte víc sexy. To se promítne i do vaší kočičí chůze a celkového psychického rozpoložení. Bez kalhotek je to výzva.

KOUKNI SE  Jak může oboustranná masturbace zlepšit vás sexuální život

Potěšíte ho

Person, Young, Woman, Girl, Skirt

Váš partner to ocení. Ať už mu to sama prozradíte, nebo si ve vaší blízkosti všimne, rozhodně to bude příjemné překvapení, kterým si můžete zpestřit den. A nebo mu připravte horké chvilky a pošeptejte mu to do ucha v té nejméně vhodné příležitosti.

Je to úsporné

Mannequin, Model, Skirt, Dress, Leg, Beautiful, Sexy

Šetříte čas i peníze. Čas především u svlékání, když už se partner z milého překvapení vzpamatoval a odhodlal se k činům. A peníze ušetříte tím, že tento nejčastěji praný kousek oděvu necháte chvíli odpočívat a nebudete jej denně týrat pracím práškem.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × two =