Opožděný Doom Eternal vychází již v březnu. Odloženi vydání vzbudilo v hráčích obavy, Bethesda se je snaží rozptýlit novým trailerem, který obsahuje i spoustu gameplay záběrů.

Za necelé dva měsíce se konečně dočkáme nového Dooma. Pokud se tedy nic nezmění a nová hra opravdu vyjde. Připomínám, že vydání titulu bylo již jednou odloženo. Díky tomu na Doom Eternal čekáme, místo aby jsme ho již pařili. Ale co se stalo, stalo se. Nyní je datum vydání stanoven na 20. března, což je už skoro za rohem. Snad nás Bethesda nezklame.

Bethesda vypustila mezi hráče zcela nový trailer. Ten opět prozrazuje něco málo z příběhu. Osobně si na příběh v Doomu asi nikdy nezvyknu, naštěstí to ničemu nevadí a je to spíše jen třešnička na dortu k pekelné hratelnosti. Mimochodem, nový trailer ukázal i celkem dost gameplay záběrů. Ty opět potvrzují, že v první řadě půjde o frenetickou akci plnou monster s pekla, které budete kosit rozmanitým arzenálem zbraní. Jak jsem již zmiňoval, Doom Eternal vychází 20. března, což je za necelé dva měsíce. Budu tedy doufat, že hra je ve stavu, kdy může bez obav vyjít. Určitě by fanoušky nepotěšilo, kdyby nový Doom, i přes odklad, vyšel v technicky špatném stavu. Uvidíme.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

six + fourteen =