5Zkušenosti

Starší chlap má zkušenosti. Jistě, pokud měl do té doby pravidelný sex, alespoň občas partnerku a poznal víc, než co je misionář. Pokud máte štěstí na někoho takového, je to bonus. V opačném případě máte smůlu. Pokud jste si z loterie nezadaných padesátníků, šedesátníků a výš vylosovala netknutého panice, bude sex s ním jako tlačit trabanta do kopce. Co si neoddřete sama, nebudete mít. Nespornou výhodou staršího milence je, že spolu s jeho zvyšujícím se věkem stoupá i šance, že na rozdíl od mladého kolouška už nebydlí u maminky a večeři zaplatí z výplaty nikoliv z kapesného. Nicméně se dá říct, že milenec s nějakým tím křížkem na krku dává zdravý předpoklad kvalitního intimního prožitku.

4Vychování

Starší milenec je zpravidla z generace mužů, kteří ještě věděli, co ženy chtějí. Ne milion lajků na Facebooku, ale skutečnou pozornost. A pak taky drobné pozornosti. Starší muž ví, že by měl ženě čas od času přinést víc, než jen prádlo do pračky. Umí pochválit i někoho jiného než sám sebe. Jejich tradiční výchova navíc nechává vyniknout před velkými gesty zamilovaných seladonů těm malým a drobným radostem všedního dne. Třeba nenastříká vaše jméno sprejem do průjezdu a možná se neporve se žralokem v přímém přenosu, ale udělá vám rán kávu a snídani a přikryje vás, když budete mít nad ránem studená ramena a on ví, jak milujete teplo.

KOUKNI SE  13 způsobů, jak dovést ženu pokaždé k orgasmu

3Apetit

Se starším milencem je radost povečeřet. Zpravidla už mu nestačí jen hot dog na ulici nebo čínská polévka s příchutí nošených ponožek. Starší muž už potřebuje víc. Pokud není zcela  zdegenerovaný mama hotelem, umí vařit. Život ho totiž naučil. Ač se to nezdá, muži jsou vynikající kuchaři. Čas od času se ocitnou na kratší či delší dobu odkázání sami na sebe. Pár dní vydrží se odbývat, pak ale promluví nejen žaludek, ale především jejich um a fantazie. Muži umí uvařit steak z masa za polovinu výplaty stejně jako úžasné rizoto za pár korun. Jestli vy držíte nějakou dietu, nebo jste podlehla panice z nepadnoucích džínů, staršího milence do takových hrátek netahejte. S nikým se nenajíte tak dobře jako právě s ním.

2Manželka

Pokud jste někde na veletrhu PC her nezakopla o padesátiletého panice, máte štěstí na chlapa, který už má něco za sebou. Teď mám na mysli ženy. Ať už to byla manželka, milenka, nebo jen dlouhodobá přítelkyně, měl  po svém boku po nějakou dobu ženu, se kterou prožil fázi bláznivé zamilovanosti i krutou nudu všedních dní a manželské lásky. Výhodou inteligentních jedinců je, a ten váš je inteligentní, jinak by nebyl s vámi, že se umí poučit z vlastních chyb. Ví, v čem žili a jaké to bylo. Stejně tak ví, co už nikdy nechtějí. Ví, jak chtějí strávit zbytek života a s kým. Svůj sen nehodlají jen tak pustit. Vyhnete se tak nepříjemnému rozčarování. Pokud si našel vás, pak asi proto, že splňujete jeho očekávání.  Jste to, co hledal, Jste tím, koho postrádal.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

1Koníčky

Každý máme své hobby a s přibývajícím věkem se jen tak do něčeho nového nechceme pouštět. Jasně, láska nás donutí skočit s padákem i s vaší kámoškou závratí. Možná obletíte svět, když milujete rybník za domem, a nebo si necháte vytetovat srdíčko na levé ňadro. Starší muž již nemá potřebu prázdných gest. Má své koníčky, které ho na rozdíl od žena a od života nikdy nezklamaly. Proč se jich tedy zbavovat jen kvůli vám. Pro vás to jsou volné chvíle, kdy si můžete zajít na kafe s kamarádkou, na manikúru, nebo jen tak vytuhnout na gauči s detektivkou. Pro vztah jsou chvíle, kdy jste spolu, stejně důležité, jako okamžiky, kdy jste každý sám.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

14 − 7 =