Nový trailer na Smrtelné stroje nešetří steampunkovou akcí

Letos v prosinci nás vedle sólovky Bumblebeeho, nového sólového počinu ze stáje DC s názvem Aquaman, animovaně-komiksového dobrodružství hned několika Spider-Manů a návratu Mary Poppins čeká dobrodružné napůl sci-fi, napůl fantasy se steampunkovou tématikou podle stejnojmenné knižní předlohy – Smrtelné stroje. Kniha existuje sice pouze jedna, ale v případě úspěchu budou tvůrci určitě uvažovat o možném volném pokračování.

Nicméně. V novém traileru dostala více prostoru akce a taký nějaký ten hlavní děj. Jako obvykle půjde o boj dobra se zlem. Hester Shaw (Hela Hilmar) svádí nerovný boj s Thaddeusem Valentinem (Hugo Weaving) o svobodu přeživších lidí. Po apokalypse, která téměř vyhladila lidstvo se lidé přizpůsobili životu v monstrózních pojízdných městech. Londýn pod Valentinovým vedením jde cestou strachu, smrti a zmaru. Jenže odbojná Hester je odhodlaná. Má velice dobré a osobní důvody, proč jde Valentinovi po krku. Aby ale porazila jeho a všechny jeho přívržence, bude muset spojit síly s odpadlíky, kteří byli nucení z Londýna uprchnout z jakýchkoliv důvodů. Otázkou je, jestli bude nestabilní spojenectví vyděděnců a odpadlíků stačit na svržení tyranského vládce a jeho sil.

Režisérem snímku je držitel Oscara za vizuální efekty Christian Rivers. Na projektu navíc scenáristicky a producentsky spolupracuje Peter Jackson.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Předchozí článekRecenze: Call of Cthulhu vás může dohnat k šílenství
Následující článekObyčejné křížaly? Kdepak: TIPY na hand made dárky!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 4 =