Nejlepší novinky na DVD a Blu-Ray v únoru

Přinášíme vám přehled nejlepších titulů, které v únoru vychází v síti MagicBox.

3Upgrade

Upgrade je australský akční sci-fi thriller režiséra a scénáristy Leighe Whannella, který se proslavil jako autor hororů Saw a Insidious. Letos natočil kritiky oceňovaný akční film z nedaleké budoucnosti, ve které lidstvo nebude muset pracovat, protože všechnu práci obstarají stroje a moderní technologie. Hlavní hrdina Grey Trace (Logan Marshall-Green) je pověstný tím, že jako jeden z posledních lidí dává před technologiemi přednost vlastním rukám. Jedna noc, která mu obrátí život vzhůru nohama, však tenhle přístup rázně změní. Autonehoda na noční dálnici a střet s bandou grázlů, kteří mu zavraždí přítelkyni a jeho nadosmrti zmrzačí. Greyovy vyhlídky na invalidním vozíku jsou víc než temné, dokud mu kamarád vědec nenabídne technologické vylepšení. S čipem v míše dokáže Grey nejen znovu chodit a pohybovat rukama, ale získává i další, dosud netušené možnosti…

Upgrade vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

2Zrodila se hvězda

Hudební drama Zrodila se hvězda je režijní debut Bradleyho Coopera, který ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódiích a o to více se potýká se svými vnitřními démony.

KOUKNI SE  Henry Cavill hrál v lockdownu Zaklínače na nejvyšší obtížnost

Film Zrodila se hvězda vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

1První člověk

Oskarový režisér Damien Chazelle sklidil úspěch za hudební filmy Whiplash a La La Land. Tentokrát se vydal do hlubin jiného žánru a uvidíme film o Neilu Armstrongovi a první lidské posádce, která se vydala na Měsíc.

Sci-fi První člověk vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

Pavel Melotík

Předchozí článekJak skončí třetí řada seriálu True Detective? Máme pro vás nejlepší fanouškovské teorie
Následující článekRecenze: Nahrávky rozhovorů se sériovým vrahem Tedem Bundym

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen − 7 =