Netflix ukončil seriál Daredevil, čtvrtá série už nebude

Navzdory pozitivním reakcím kritiků i diváků po úspěšné třetí sérii přišel Netflix s rozhodnutím, že se Daredevil čtvrté série nedočká. Tato zpráva zarmoutila všechny fanoušky.

Netflix v prvé řadě poděkoval všem divákům, producentům, režisérům, scénáristům a hercům. Dále diváky ujistil, že první tři série na Netflixu zůstanou.

Pro fanoušky Marvel seriálů toto oznámení možná není až takové překvapení. Minulý měsíc se totiž zrušily seriály Luke Cage a Iron Fist. Takže konec dalšího seriálu z produkce Marvel a Netflix nebyl tak nečekaný, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Jako důvod zrušení seriálu Netflix uvedl “kreativní neshody se studiem Marvel”. Což je důvod, za kterým se může skrývat ledacos. Jedním z možných vysvětlení je to, že Netflixu vlastně nepatří postavy ze světa Daredevila, takže tolik nevydělává. A vzhledem k tomu, jak drahé je udělat kvalitní seriál, je logické, že se Netflixu moc nechce investovat do něčeho, z čeho nemá tak velký zisk.

Zarážející je, že hlavní producent Oleson před pár měsíci zveřejnil informaci, že začal dávat dohromady podklady proto, aby se mohla začít natáčet čtvrtá série. Díky tomuto fanoušci stále doufají, že se čtvrté série Daredevila jednoho dne dočkají. V tuto chvíli jsou ale šance na další sérii mizivé.

Pavel Melotík

Zdroj: https://comicbook.com/marvel/2018/11/30/daredevil-season-3-cancelled-netflix-marvel-season-4/

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 + 6 =