Nejsledovanější filmové trailery roku 2017

Jaké filmové ukázky v loňském roce přitáhly nejvíce zvědavých a natěšených diváků? Na to vám odpoví článek s názvem Nejsledovanější filmové trailery roku 2017 a přehledně vám naservíruje pětici těch vůbec nejsledovanějších filmových ukázek z roku 2017. Konečná čísla vychází z celkového počtu zhlédnutí jednotlivých trailerů na kanále YouTube do 31. prosince 2017.

5. Avengers: Infinity War

Marvel s trailerem na novou týmovou akci s názvem Avengers: Infinity War ukázal všem, jak uspět a dosáhnout maximálního počtu zhlédnutí. A nejen to. Studiím Marvelu se podařilo nasbírat, pokud možno, co největší číslo v nejkratší možné době. Jen si to vemte. Ke zveřejnění traileru došlo 29. listopadu 2017. Přesto ukázka stihla nasbírat necelých 90 milionů zhlédnutí do konce roku. A to je jen na stránkách YouTube. Trailer na Infinity War drží také čerstvý rekord v kategorii nejsledovanější filmové trailery během prvních 24 hodin. Na všech oficiálních platformách (jako Facebook, Twitter, YouTube, atd) dosáhl 230 milionů zhlédnutí během jediného dne. Tak se to děla DCčko.

 

4. Thor: Ragnarok

Na druhém místě se umístila sólová akce také od Marvelu v podobě třetího Thora s podtitulem Ragnarok. Oživení prostředí, netradiční režisér, odlehčení nového dobrodružství boha hromu. Ale hlavně bombastický první trailer byl zárukou úspěchu filmu. Taika Waititi to vzal za správný konec a propagace v podobě ukázky z filmu tomu dodala ještě větší říz. Nemluvě o perfektně zvolenému hudebnímu podtextu traileru. Trailer dosáhl na 47 milionů zhlédnutí. Posuďte sami níže.

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

 

3. TO/IT

Mezi nejsledovanější traileru minulého roku se také dostal trailer na hororový snímek. Filmy, které vznikly podle stejnojmenných knižních předloh mistra hororu Stephena Kinga nebývají vysoce hodnocené. Až na starší výjimky. Remake televizní série s názvem TO měl potenciál tuto sérii lehce nadprůměrných filmů zvrátit. Prvním krokem je kladný a vysoký počet zhlédnutí úvodního traileru. A to se povedlo. Také film jako celek se stal nebývale úspěšným. Počet zhlédnutí se zastavil 45,5 milionech. Tento počet katapultoval první oficiální trailer na snímek TO na třetí místo.

 

2. Liga spravedlnosti/Justice League

Bez ohledu na finální hodnocení filmu, které není příliš šťastné, byly trailery nadmíru vysoce sledované. Celý průběh tvorby a natáčení filmu byl vcelku nešťastný, plný veřejně známých komplikací. Nehledě na to, finální trailer na Ligu spravedlnosti obdržel do konce minulého roku 42 milionů zhlédnutí. Čtvrtý nejsledovanější filmový traileru roku 2017. To není vůbec špatné. Dokazuje to, že na týmovku od konkurenčního DC se diváci těšili. Bohužel po sólovce Wonder Woman se Liga spravedlnosti stala krokem zpět než dopředu.

 

1. Star Wars: Poslední z Jediů/Star Wars: The Last Jedi

Pětici nejsledovanějších filmových trailerů loňského roku uzavírá upoutávka na návrat do předaleké galaxie. Star Wars: Poslední z Jediů jako film vyvolal velmi rozporuplné reakce. Jedni, kteří film zbožňují a druzí, kteří jsou z nejnovějšího dílu série zklamaní. Přesto trailery dokázaly navnadit nemalý počet diváků. První oficiální teaser trailer dosáhl na 42 milionů zhlédnutí. Počty dalších plnohodnotných ukázek, které vyšly později si držely podobnou sledovanost. Každý další trailer měl okolo 39 milionů zhlédnutí.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

 

Ondřej Blahut

 

 

www.screengeek.net, www.youtube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × 4 =