Nejlepší urážky v sérii Rychle a zběsile

Filmová série Rychle a zběsile s námi je už pár let. I když je to díl od dílu stále více ujetější, právě něco takové, diváci občas, ale hlavně v dnešní době uvítají. Tak proč se na celou sérii nepodívat z docela netradičního úhlu pohledu. Pojďte se spolu se mnou vypravit do světa těch nejlepších vtipných či trefných urážek ze série nejen o rychlých autech. Kvůli širšímu kontextu jsem přidal filmové klipy, které na urážky přímo odkazují.

1Luke Hobbs

I když se postava Lukea Hobbse přidala ke zběsilé sérii až v pátém pokračování, scénáristé mu stihli napsat snad nejvíce urážek trefných či vtipných urážek. Jedna z těch prvních trefných hlášek přišla hned v pětce, když se poprvé Dwayne Johnson střetl tváří v tvář s Vinem Dieselem, aby ho zatkl. A přitom pronesl toto. Děláš chybu, když si myslíš, že máš na výběr, hochu.

S další, pro změnu vyhrožující hláškou, se zablýskl v sedmičce ze začátku filmu těsně před testosteronovou bitkou s Jasonem Stathamem, který se mu předtím hacknul do počítače. A co The Rock na to? Právě sis vysloužil taneček s ďáblem, hochu.

Chemie mezi Johnsonem a Stathamem byla znát hlavně v osmičce a díky tomu dostali také spin-off. Jedna z nejlepších improvizovaných urážek, kterou Hobbs vmetl právě Shawovi (Jason Statham) do tváře je tato. Já ti nacpu zuby tak hluboko do krku, že si budeš muset strčit kartáček do prdele, aby sis je vyčistil. Další dvě směřovaly na adresu herce Scotta Eastwooda, který ztvárňoval něco jako mladého parťáka pana Nikdo (Kurt Russell). Při úvodním setkání pronesl. Ze který dodávky chlapecké kapely vypadl tenhle? A ke konci Scotta vyzval aby se pochlapil a zachránil celej zatracenej svět.

Zadní
Předchozí článekSackboy: A Big Adventure potěší všechny milovníky plošinovek
Další článekRecenze: Zombie horor #Žiju je přehlídkou pubertálních představ o apokalypse

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 + 1 =