Nejlepší tituly na DVD a Blu-Ray v březnu

Přinášíme vám přehled nejlepších novinek, které v březnu vycházejí na DVD a Blu-Ray v distribuční síti MagicBox.

3Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Druhý díl Fantastických zvířat nese název Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Už z názvu je patrné, že hlavním záporákem nového filmu ze světa Harryho Pottera nebude nikdo jiný než zlý kouzelník Grindelwald, kterého si zahraje Johnny Depp. Režie se ujme stejně jako minule David Yates. Klasickou hereckou sestavu doplní Jude Law, který si zahraje postavu mladého profesora Brumbála.

Snímek Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny je v síti MagicBox k dispozici na DVD i Blu-Ray.

2Barry Seal: Nebeský gauner

Nový krimi thriller je natočen na motivy skutečných událostí a odehrává se v 80. letech minulého století, kdy pilot Barry Seal (Tom Cruise) pašoval drogy pro CIA i kolumbijský drogový kartel. Muž dvou tváří byl ale jednoho dne zastřelen.

Akční krimi Barry Seal natočil režisér Doug Liman (Agent bez minulosti, Go), který už s Cruisem spolupracoval díky sci-fi trháku Na hraně zítřka. Liman dokonce i přijal nabídku na režírování filmu Live Die Repeat and Repeat, který bude navazovat na události ve snímku Na hraně zítřka.

Krimi thriller Barry Seal: Nebeský gauner si můžete zakoupit v síti MagicBox na DVD nebo Blu-Ray.

1Jurský svět: Zánik říše

Pokračování Jurského světa se odehrává čtyři roky po událostech jedničky. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nublar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.

KOUKNI SE  KVIFF.TV: festival v Karlových Varech, který nemusí končit

Sci-fi Jurský svět: Zánik říše si můžete v síti MagicBox zakoupit na DVD a Blu-Ray.

Pavel Melotík

Předchozí článekJak často byste měli masturbovat? Vědci vám to poví
Následující článekJohnny Depp vrací úder: „Obětí násilí jsem byl já!“

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × five =