Nejlepší filmy na DVD a Blu-Ray v lednu

nejlepší filmy na dvd a blu-ray v lednu

Každým měsícem vychází v největší distribuční síti v České republice MagicBox spousta nových filmových titulů na DVD a Blu-Ray. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší tituly z měsíce leden, které nesmějí chybět u vás doma.

Zabiják a bodyguard

Zabiják a bodyguard je akční film režiséra Patricka Hughese (Postradatelní 3). Film disponuje zvučnými hereckými jmény jako  Samuel JacksonRyan ReynoldsGary Oldman nebo Salma Hayek. Zápletka je jednoduchá. Úspěšný bodyguard (Ryan Reynolds), který neměl poslední roky štěstí, dostane nového klienta, nájemného zabijáka (Samuel Jackson), který musí svědčit u soudu proti běloruskému diktátorovi (Gary Oldman). Více o filmu se dočtete v naší recenzi.

Akční film Zabiják a bodyguard vychází v síti MagicBox na DVD i na Blu-Ray discích.

nejlepší filmy na dvd a blu-ray v lednu

To

Obrovský úspěch zaznamenal v loňském roce horor To (It), který byl natočen podle románu Stephena Kinga. Horor vydělal 700 milionů dolarů a už se píše scénář pro druhé pokračování. Na trailer k filmu To se můžete podívat zde.

Když ve městě Derry ve státě Maine začnou mizet děti, musí skupina mladých chlapců a děvčat čelit svým největším obavám v boji proti zlému klaunovi jménem Pennywise, jehož vražedná a násilnická historie se táhne napříč staletími.

Horor To bychází v síti MagicBox na DVD, Blu-Ray ve steelbooku i ve formátu UHD

Sámská krev

Pokud máte rádi severská dramata, která jdou až do morku lidských emocí, pak si jistě nesmíte nechat ujít kritiky oslavované švédsko-dánské drama Sámská krev. Jedná se o celovečerní debut režisérky Armandy Kernell, o které se v souvislosti s filmem Sámská krev mluví jako o jedné z nejtalentovanějších švédských režisérek současnosti. Film získal několik ocenění na filmovém festivalu v Tokiu.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

Čtrnáctiletá Elle Marja je Sámská dívka, která se věnuje chovu sobů. Vystavena rasismu éry třicátých let minulého století a ponižujícím vyšetřením na své internátní škole, začne snít o novém životě. K jeho dosažení je ale nutné stát se někým jiným a zpřetrhat všechny svazky s rodinou i svou rodnou kulturou.

Drama Sámská krev vychází v síti MagicBox na DVD.

Silnější

Pokud máte rádi dojemné filmy podle skutečné události, možná vás zaujme film Silnější. Ten má na svědomí režisér David Gordon Green, který režíroval filmy jako Joe nebo Manglehorn. Kromě toho má letos režírovat remake slavného hororu Halloween. Hlavní roli si zahrál Jake Gyllenhaal, kterého si můžete pamatovat díky hlavní roli ve filmu Donnie Darko.

Film Stronger vypráví příběh Jeffa Baumana, 27letého pracujícího muže z Bostonu, který se přišel podívat na maraton, aby podpořil svou přítelkyni, běžkyni Erin (Tatiana Maslany). Při čekání na Erin na cílové čáře dojde k výbuchu, kvůli kterému Jeff přijde o obě nohy. Když Jeff v nemocnici nabere vědomí, je schopen příslušným úřadům identifikovat jednoho z útočníků. Jeho vlastní bitva ale teprve začíná. S neochvějnou podporou ze strany Erin a své rodiny se Jeff pouští do několikaměsíční fyzické a emocionální rehabilitace. Právě Jeffova hrdinná cesta otestuje jeho vztah s rodinou, definuje hrdost komunity a pomůže mu k překonání zničující nepřízni osudu.

Životopisný film Silnější vychází v síti MagicBox na DVD.

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

Pavel Melotík

Zdroj: http://www.magicbox.cz/prebaly

https://www.csfd.cz/film/56936-silnejsi/komentare/

https://www.csfd.cz/film/454191-samska-krev/komentare/

https://www.kukatko.cz/recenze-zabijak-bodyguard-ukecany-se-cekalo/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five × four =