Nejlepší filmy, které vychází v dubnu na DVD a Blu-Ray v síti MagicBox

Jaké filmy právě vychází na DVD a Blu-Ray? Přinášíme vám přehled těch nejlepších titulů, které v dubnu začal prodávat MagicBox.

Jurský svět: Zánik říše

První Jurský svět oživil zašlou slávu filmových dinosaurů. Po čtrnácti letech od třetího Jurského parku se dalo čekat, že film bude slavit alespoň čestný úspěch. Přesto. Napumpovat do snímku 150 milionů dolarů byl docela risk. Risk, který vyšel. A nejen to. Jurský svět nakonec celosvětově vydělal přes 1,6 miliard dolarů. Není tedy divu, že se tvůrci rozhodli udělat pokračování. V pokračování Jurského světa se opět vracíme na Isla Nublar do zdevastovaného prostředí Jurského parku, který tak nechvalně špatně dopadl na konci předchozího filmu. Oba hlavní představitelé jedničky (Chris Pratt, Bryce Dallas Howard) se vrací s partou nových lidí na ostrov za účelem záchrany dinosaurů. Na ostrově se probudila sopka a hrozí, že všechny tvory zahubí. Právě tady přichází na scénu stará tvář z původních snímků – Jeff Goldblum. Pronese otázku, zda mají být dinosauři lidmi oživení, zachránění před jistou smrtí nebo ponechaní napospas svému osudu. Jenže pravdou je, že život si najde cestu…

Sci-fi Jurský svět: Zánik říše vychází v síti MagicBox na DVD i Blu-Ray. Kromě toho zpětně vychází i celá původní trilogie Jurský park, taky na DVD i Blu-Ray.

nejočekávanější sci-fi roku 2018

Smrtelné stroje

Na novém sci-fi filmu Smrtelné stroje se jako scénárista a producent podílel slavný Peter Jackson. Režie se ujal Christian Rivers, držitel Oskara za vizuální efekty.

KOUKNI SE  Petice žádá odstranění Amber Heard z Aquamana 2. Jak reaguje exmanželka Johnnyho Deppa?

Hester Shaw (Hela Hilmar) svádí nerovný boj s Thaddeusem Valentinem (Hugo Weaving) o svobodu přeživších lidí. Po apokalypse, která téměř vyhladila lidstvo se lidé přizpůsobili životu v monstrózních pojízdných městech. Londýn pod Valentinovým vedením jde cestou strachu, smrti a zmaru. Jenže odbojná Hester je odhodlaná. Má velice dobré a osobní důvody, proč jde Valentinovi po krku. Aby ale porazila jeho a všechny jeho přívržence, bude muset spojit síly s odpadlíky, kteří byli nucení z Londýna uprchnout z jakýchkoliv důvodů. Otázkou je, jestli bude nestabilní spojenectví vyděděnců a odpadlíků stačit na svržení tyranského vládce a jeho sil.

Sci-fi Smrtelné stroje vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

trailer smrtelné stroje

Gladiátor

Slavný výpravný epos Ridleyho Scotta s Russellem Crowem v hlavní roli vypráví příběh římského generála Maxima, který neprávem přijde o svůj post, svou rodinu i o svou důstojnost je odhodlán se pomstít císaři Commodovi. Snímek oceněný pěti Oskary včetně ceny za nejlepší film opět vychází na DVD a Blu-Ray.

Čelisti

Jeden z nejslavnějších hororů všech dob, kvůli kterému mnozí přestali plavat v mořích ze strachu z krvelačných žraloků, opět vychází na DVD i Blu-Ray v rámci pocty filmům Stevena Spielberga.

Aquaman

Poslední loňský filmový počin DC režíroval známý hororový režisér James Wan, který stojí například za zrodem série V zajetí démonů. Hlavní roli drsného a občas protivného Aquamana si zahrál Jason Momoa, známý například ze seriálu Hra o trůny. Snímek vydělal přes miliardu dolarů a stal se jedním z nejvýdělečnějších filmů loňského roku. Kromě toho je Aquaman jedním z nejlépe kriticky hodnocených filmů od DC za posledních pár let.

KOUKNI SE  Trailer: Netflix připravuje romantickou hudební komedii o Eurovision

Nový superhrdinský film Aquaman vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

Pavel Melotík

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

6 + one =