Nejlepší DVD a Blu-Ray tituly v září – 10 let Marvelu

nejlepší dvd září

Přinášíme vám přehled nejlepších novinek, které v září vycházejí na DVD a Blu-Ray v distribuční síti MagicBox. Měsíc září vzdává poctu desátému výročí prvního filmu studia Marvel, a tak fanoušci superhrdinských filmů mohou jásat – mají na výběr z mnoha titulů. Na své si ale přijdou i fanoušci hororů, akčních filmů s Brucem Willisem, Star Wars nebo české kinematografie.

4. Avengers: Infinity War

Propojení AvengersStrážců GalaxieDoctora Strange a dalších superhrdinů, které Marvel zfilmoval v uplynulých letech, je vyvrcholením desetiletého budování filmového vesmíru od Marvelu. Hlavním záporákem nových Avengers je Thanos, dobyvatel planet, který sbírá takzvané kameny nekonečna, aby navrátil vesmíru rovnováhu.

Režie se ujali bratři Anthony Russo a Joe Russo, kteří režírovali druhý a třetí díl Kapitána Ameriky.

Avengers: Infinity War můžete v síti MagicBox koupit na Blu-Ray nebo v limitované sběratelské edici na 2BD ve 3D a 2D. Ve zvláštní edici vychází také první a druhý díl Avengers.

3. Captain America: Občanská válka

Film studia Marvel Captain America: Občanská válka se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedenému vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jež hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti.

KOUKNI SE  Celebrity odhalily, které filmy je pokaždé rozbrečí

Film Captain America: Občanská válka můžete v síti MagicBox koupit ve speciální edici. Nově vychází také filmy Captain America: První Avenger a Captain America: Návrat prvního Avengera.

Výsledek obrázku pro civil war

2. Tiché místo

Nový horor Tiché místo vytvořil John Krasinski, který film režíroval, napsal a zároveň v něm hraje hlavní roli po boku Emily Blunt. Oba hrají manžele Abottovy, kteří se se svými dětmi snaží přežít ve světě, kde se žije podle pravidel mimozemských nestvůr, které chtějí vyhubit život na Zemi.

Odkud přišli? Kdo jsou? Nikdo neví. Ví se jen to, že mají mimořádně vyvinutý sluch a každičký zvuk přiláká jejich pozornost. A jejich pozornost pro lidi znamená jistou smrt, což záhy na vlastní kůži poznají i Abbottovi. Ti dosud jako jedni z mála přežívali i díky tomu, že je jejich nejstarší dcera Regan neslyšící, a tak pro ně byla znalost znakové řeči absolutní nutností i v „normálních dobách“. Kromě toho vyvinuli na odlehlé farmě, kde žijí, celou řadu bezpečnostních opatření, jež je mají chránit, počínaje zvukově izolovaným sklepem a konče molitanem obalenými kostkami k Monopolům. Bude to ale k bezpečí stačit?

Horor Tiché místo vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

Výsledek obrázku pro a quiet place

1. Solo: Star Wars Story

Režisér Ron Howard režíruje samostatný film o Hanu Solovi s Aldenem Ehrenreichem a Woody Harrelsenem v hlavních rolích. A fanoušci Star Wars na film reagují vesměs kladně. Film vypráví příběh chudého muže, jehož snem je stát se nejlepším pilotem v celé galaxii.

KOUKNI SE  Nejtemnější filmy na Netflixu

Nový přírustek do rodiny Star Wars filmů si můžete koupit v síti MagicBox na DVD nebo Blu-Ray.

Výsledek obrázku pro solo

Pavel Melotík

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × two =