Nejlepší novinky na DVD a Blu-Ray v lednu

Jaké filmy právě vychází na DVD a Blu-Ray? Přinášíme vám přehled těch nejlepších titulů, které v lednu začal prodávat MagicBox.

3Sestra

Horor V zajetí démonů kolem sebe vytvořil za pár let malé hororové filmové univerzum. Samozřejmě nejdřív přišlo pokračování. A pak to odstartovala posedlá panenka Annabelle. Než se dočkáme plnohodnotného pokračování V zajetí démonů 3, mají tvůrci v plánu minimálně 2 spin-offy postav, které se objevily ve dvojce V zajetí démonů. Jedním z nich je právě horor Sestra, který se odehrává v klášteře v Rumunsku a rozebírá příběh démonické řádové sestry z filmu V zajetí démonů 2.

Horor Sestra vychází v síti MagicBox na DVD a Blu-Ray.

2Mečiar

Na Českého lva nominovaný dokument režisérky Terezy Nvotové vznikl v produkci HBO Europe. Dokument sleduje bývalého slovenského politika Vladimíra Mečiara a jeho dopad na slovenskou společnost včetně osobního života autorky. Té byl v době Sametové revoluce jeden rok. Po pádu komunistického režimu se do konkurzu na ministra vnitra přihlásil do té doby nikomu neznámý právník z maloměsta – Vladimír Mečiar. Ten se po výhře dostává až na politický vrchol, odtud vládne zemi bez skrupulí a za pomoci v demokratickém zřízení těžko pochopitelných praktik.

Výsledek obrázku pro mečiar film

1Špión, který mi dal kopačky

Americká akční komedie Špión, který mi dal kopačky je příběhem Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon), které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Film je druhým snímkem začínající režisérky komediálních filmů Susanny Fogel.

KOUKNI SE  Trailer na Brightburn: hororový Superman z pekla

Film vychází v síti MagicBox na DVD.

Pavel Melotík

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × three =