Nejlepší a nejhorší scény ze seriálu Přátelé

Výborný, vtipný a legendární seriál o partě 6 přátel – Chandler, Joey, Ross, Monica, Rachel a Phoebe vídáme na televizních obrazovkách už od roku 1994, kdy byla spuštěna první série. Šestice newyorčanů zažívající každodenní starosti, radosti, lásku, sex, vztahy, práci. Zajímavé, napínavé a propletené příběhy vás zkrátka baví už 24 let.

A samozřejmě nesmíme opomenout nezapomenutelnou ústřední píseň od skupiny The Rembrandts – I’ll Be There for You, bez které bychom si seriál ani nedokázali představit. Dnes vám přinášíme 5 nejlepších a 5 nejhorších scén z tohoto ikonického seriálu. Samozřejmě, každý z nás má svou oblíbenou či méně oblíbenou scénu, a tak to berte spíše jako takovou ukázku než hodnocení. Dobře se bavte.

Pět nejlepších scén

2Ross a Russ

Rachel si uvědomí, že stále miluje Rosse. Ten je na konferenci v Číně a ona se rozhodne mu o své lásce k němu říct, a sice při příležitosti, kdy ho vyzvedne na letišti. Tam ale zjistí, že z Číny nepřiletěl sám, ale se svou novou přítelkyní Julie. Rachel dělá, že je v pohodě a nevadí jí to, opak je ale pravdou. Nechce se tím utápět, a tak aby na Rosse tolik nemyslela, najde si nového přítele. Nejdříve si její přátelé myslí, že si ho pouze vymyslela kvůli Rossovi, aby žárlil a že žádného nemá. Jednoho dne za ní ale přijde do kavárny a všichni zůstanou zírat. Její nový kluk Russ je totiž úplnou kopií Rosse, ačkoli to ona sama nejdříve nevidí.

KOUKNI SE  TOP 10 WTF konců v hororových filmech

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twenty + 12 =