Nejlepší a nejhorší scény ze seriálu Přátelé

Výborný, vtipný a legendární seriál o partě 6 přátel – Chandler, Joey, Ross, Monica, Rachel a Phoebe vídáme na televizních obrazovkách už od roku 1994, kdy byla spuštěna první série. Šestice newyorčanů zažívající každodenní starosti, radosti, lásku, sex, vztahy, práci. Zajímavé, napínavé a propletené příběhy vás zkrátka baví už 24 let.

A samozřejmě nesmíme opomenout nezapomenutelnou ústřední píseň od skupiny The Rembrandts – I’ll Be There for You, bez které bychom si seriál ani nedokázali představit. Dnes vám přinášíme 5 nejlepších a 5 nejhorších scén z tohoto ikonického seriálu. Samozřejmě, každý z nás má svou oblíbenou či méně oblíbenou scénu, a tak to berte spíše jako takovou ukázku než hodnocení. Dobře se bavte.

Pět nejlepších scén

2Ross a Russ

Rachel si uvědomí, že stále miluje Rosse. Ten je na konferenci v Číně a ona se rozhodne mu o své lásce k němu říct, a sice při příležitosti, kdy ho vyzvedne na letišti. Tam ale zjistí, že z Číny nepřiletěl sám, ale se svou novou přítelkyní Julie. Rachel dělá, že je v pohodě a nevadí jí to, opak je ale pravdou. Nechce se tím utápět, a tak aby na Rosse tolik nemyslela, najde si nového přítele. Nejdříve si její přátelé myslí, že si ho pouze vymyslela kvůli Rossovi, aby žárlil a že žádného nemá. Jednoho dne za ní ale přijde do kavárny a všichni zůstanou zírat. Její nový kluk Russ je totiž úplnou kopií Rosse, ačkoli to ona sama nejdříve nevidí.

KOUKNI SE  10 celebrit, které vyznávají veganskou stravu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 3 =