Nebezpečně svůdná Andrea Kerestešová

10407_MBB20d6b7_ker_3_123_626loAndrea Kerestešová pochází ze slovenské vesnice poblíž Vranova nad Topľou, kde se 21.6. 1984 narodila. Vyrůstala v katolické rodině, vychovávaná ve vší skromnosti a počestnosti. Přesto v sobě dlouho nedokázala potlačovat touhu být herečkou nebo zpěvačkou. Během studií na Trnavské univerzitě, kde studovala obor Tvořivá dramatika, se přihlásila do reklamní agentury a přivydělávala si komparzem v reklamách. Objevila se například v reklamě na Bohemia Chips nebo Ferrero Rocher. Možná si ji také vybavíte z klipů kapely No name a zpěváka Dana Bárty.

 

Po vyhraném castingu debutovala  ve filmu Rafťáci (2006), jenž se stal mezi teenagery velkým hitem.  Následovaly hlavně nabídky z českých seriálů. Zahrála si v nepodařeném seriálu Světla pasáže (2007) z právnického prostředí , který postrádal jakoukoliv oborovou věrohodnost, napínavou zápletku či humor. Andreu Kerestešovou proslavila nejvíce hlavní role Evy v nekonečném seriálu Vyprávěj (2009), který se dívá na totalitní období naší 320498m-modni-prehlidka-dreft-andrea-kerestesovahistorie s nepředstíranou nostalgií a sentimentem. Za zmínku tak stojí spíše její menší role ve filmu 3 sezóny v pekle (2009) o nekonvenčním životě básníka a filosofa Egona Bondyho nebo její účast ve studentském krátkometrážním snímku Zítra (2012).

Andrea Kerestešová  přitahuje pánskou diváckou pozornost více svými tělesnými přednostmi než hereckými výkony.  Posuďte sami v naší galerii sexy hereček na Kukátku. Andreiny míry jsou 91-61-91, měří 169cm a váží 50Kg. To jsou veřejně známé informace, Andrea se totiž pravidelně objevuje na přehlídkovém mole, ač se za modelku nepovažuje. V médiích vystupuje jako skromná dívka, která si nepotrpí na luxus, chodí ráda v teplákách a pije bylinkové čaje. Andrea je zatím svobodná, toho času ve vztahu s přítelem Mikolášem Růžičkou (skupina Ghostmother).

KOUKNI SE  Trailer na seriál The Boys nabídne psychopaty se super schopnostmi

 

Kubin

 

Související články:

Blankytné oči Cate Blanchett
Široká paleta tváří Heleny Bonham Carter

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two + 1 =