V Jurassic World Evolution si už příští léto budete moci postavit vlastní jurský park

Budovatelské strategie slaví v posledních letech vítanou obrodu. Stavitelsky založení hráči mohli strávit stovky hodin třeba u Cities Skylines nebo u Planet Coaster. A právě tvůrci druhé jmenované hry ohlásili nový projekt. Je jím Jurassic World Evolution, budovatelská strategie, kde budete mít možnost postavit si vlastní zoo plnou dinosaurů.

Staří dobří známí

Studio Frontier Developments, které na hře pracuje, má na kontě kromě zmíněné Planet Coaster třeba i oblíbenou Zoo Tycoon, kde pracovali s podobným námětem. V Jurassic World Evolution ovšem nebudeme ohrady plnit lvíčaty a gazelami, ale obrovskými dinosaury, mezi kterými nebude chybět ani ten nejslavnější – Tyranosaurus Rex.

A podle traileru jeho chov nebude žádný med. Stačí jediný výpadek proudu a…Nu, všichni jsme přece viděli Jurský park, ne? Výbornou zprávou je, že hra nebude o žádném anonymním dinosauřím parku, ale půjde o oficiální rozšíření universa Jurského parku. Stavět budeme i přímo na Isla Nublar, tedy na ostrově, kde se odehrává celá série slavných filmů.

Kromě stavění parku samotného nás čeká i stavba a zpráva výzkumných center, kde budeme klonovat nové dinosauří druhy. Tvůrci slibují, že každé rozhodnutí povede k jinému zážitku ze hry a máme se prý připravit i na pořádné výzvy, když si „život najde cestu“. Není těžké uhádnout, co tím myslí. Dinosauři budou utíkat. A když uteče takový desetitunový nenažraný T-Rex, bezpečnostní složky vašeho parku budou mít o zábavu postaráno.

KOUKNI SE  Trailer na remake slavné hry Silent Hill 2

Jurassic World Evolution vyjde někdy během příštího léta na PC, PS4 a Xbox One.

 

Jan Marek

Předchozí článekRecenze: Medicínské karty – moudrost indiánských totemových zvířat
Následující článekRecenze: Drake a Spálený muž

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen − 12 =