Javier Bardem jako záporák v nových Pirátech z Karibiku

javier_bardemPátý díl s pracovním názvem Dead Man Tell No bude mít nakonec premiéru až 7. července 2017. Studio Disney tak dalo režisérské dvojici Joachimovi Roenningovi a Espenovi Sandbergovi  dva roky navíc na zpracování scénáře Jeffa Nathansova a zlanaření co nejvíce hvězd.

Těžko říct, zda to pirátské sérii, která je již dávno za zenitem, pomůže. Tvůrci se sice  dušují, že co do atmosféry a příběhu se pátý díl přiblíží úspěšnému prvnímu dílu, ale kdo ví, do jaké míry se jim to podaří.

Každopádně o herecké hvězdy nebude mít Dead Man Tell No rozhodně nouzi. Kromě Johnnyho Deppa, bez kterého si Piráty z Karibiku nelze představit, se znovu představí i Penelope Cruz a možná i Orlando Bloom. Horkou novinkou je obsazení Javiera Bardema do role hlavního padoucha Kapitána Branda, který se chce Jackovi pomstít za smrt svého bratra. Do role měl být původně obsazen Christopher Waltz, ten ale nakonec odmítl. Javier Bardem je ale co by padouch i lepší, v bondovce Skyfall předvedl na straně zla skvělý výkon. Zajímavostí také je, že si v Pirátech zahraje po boku své manželky Penelope Cruz.

 

Jitka Kubátová

comingsoon.net

1 komentář

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twelve + 2 =