GALERIE: Nejnovější vánoční fotky k filmu Deadpool 2

galerie deadpool 2

Podívejte se na nejnovější fotky k připravovanému snímku Deadpool 2 (trailer zde), které jsou vánočně laděné. Uvidíte Deadpoola, jak peče krocana, schází se s přáteli ke štědrovečerní večeři nebo si užívá nové dárky. Kromě toho uvidíte v kostýmu hlavního záporáka pokračování Deadpoola jménem Cabel, kterého si zahraje Josh Brolin.

Deadpool 2, 1

Obrázek 1 z 21

Režie Deadpoola 2 se ujme David Leitch, spolurežisér a producent Johna Wicka. Scénář sepíší stejně jako minule Rhett Reese a Paul Wernick. V hlavní roli opět uvidíme Ryana Reynoldse, který se rozhodl toto pokračování také produkovat. Příští rok se tedy máme rozhodně na co těšit.

Tvůrci dále potvrdili, že se rozhodně chystají udělat i třetí pokračování Deadpoola, spolu s dalšími filmy o X-Menech. Zatím víme o X-Force, X-Men: The New Mutants a spekuluje se i o sólovce pro Dark Phoenix (Sophie Turner), kterou jste mohli zahlédnout v X-Men: Apocalypse. Deadpool by se měl postupem času více seznamovat s X-Meny a takzvanou X-Force. Pravděpodobně se tedy dočkáme i crossoveru mezi X-Meny a Deadpoolem.

Pavel Melotík

Zdroje: http://www.imdb.com/title/tt5463162/mediaindex?ref_=tt_pv_mi_sm

http://film.moviezone.cz/deadpool-2/galerie/209818#image

http://www.imdb.com/title/tt5463162/?ref_=ttmi_tt

 

Předchozí článek10 nejlepších detektivních filmů všech dob
Následující článekDarujte k Vánocům lásku s Dobrými knihami

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 − 18 =