Filmové páry, které to daly dohromady i ve skutečnosti

Herci a herečky, kteří si zahráli ve filmech pár a sblížili se více, než nejspíš sami čekali. Seznamte se s filmovými páry, které to daly dohromady i ve skutečnosti. Dozvíte se také, jak jednotlivé vztahy nakonec dopadly.

16. Robert Pattinson a Kristen Stewart – Twilight sága

15. Will Smith a Jada Pinkett – Ali

14. Angelina Jolie a Brad Pitt – Pán a paní Smithovi

Pár, kterému brzy začala veřejnost přezdívat Brangelina. Angelina Jolie a Brad Pitt se seznámili při natáčení dnes již kultovního akčňáku Pán a paní Smithovi z roku 2005. Přímo ve filmu je vidět, jak to mezi oběma herci jiskřilo. Není tedy divu, že ve svém vztahu pokračovali po skončení natáčení. Jeden z nejikoničtějších hereckých párů Hollywoodu vychovával celkem 6 dětí. Včetně těch adoptovaných. Docela dlouho trvalo, než došlo také na svatbu. Žili a vychovávali děti sice společně v jedné domácnosti. Žili na hromádce bez oficiálních papírů. Dalo by se říct, že spolu celých sedm let chodili (2005-2012). Poté přišla menší krize, kterou přečkali a rozhodli se v roce 2014 vzít. Jenže manželství dlouho nevydrželo a o dva roky později skončilo rozvodem.

13. Ryan Reynold a Blake Lively – Green Lantern

12. Zac Efron a Vanessa Hudgens – Muzikál ze střední

11. Courteney Cox a David Arquette – Vřískot

Novinářka a policista. To je vskutku netradiční pár, který vznikl v průběhu kultovní hororové série Vřískot. Herečka Courteney Cox, kterou proslavila role Moniky ze seriálu Přátelé, se při natáčení hororu setkala se svým budoucím manželem Davidem Arquettem. Randit spolu začali rok po premiéře prvního filmu z roku 1996. Chození přetavili v zásnuby a následnou svatbu, která se konala o dva roky později. Takže při natáčení pokračování už byli manželé. Ve filmu jim to trvalo déle. Jejich postavy hrály manželský pár až ve čtvrtém pokračování, které dorazilo do kin po roce 2000. Svou lásku posílili potomkem, který přišel na svět v roce 2004. Jenže nic netrvá věčně. Nakonec i tak spokojené manželství skončilo rozvodem v roce 2013.

10. Freida Pinto a Dev Patel – Milionář z chatrče

Film Milionář z chatrče patří rozhodně k tomu známějšímu, co vyprodukovala Indie. Hlavní herecká dvojice už tak známá není. Jen v rodné Indii. Důležité je, že Freidu Pinto a Deva Patela svedl dohromady film. Jejich vztah začal v rok premiéry filmu Milionář z chatrče. 10. prosince 2014 se nakonec i tato dvojice rozešla po téměř šestiletém chození.

9. Dianna Agron a Alex Pettyfer – Jsem číslo čtyři

8. Shia LaBeouf a Carey Mulligan – Wallstreet: Peníze nikdy nespí

Drama o burzovním světě na Wallstreet nabídlo další filmový pár, který fungoval i mimo plátno. Shia LaBeouf, hvězda původní transformeří trilogie a herečka Carey Mulligan. Stejně jako v případě Agron a Pettyfera i jejich vztah vyhořel velice rychle. Na konci roku 2010 (stejný rok, kdy měl film premiéru) se každý z nich vydal svou cestou. LaBeouf se oženil s britskou herečkou Miou Goth 10. října 2016. Mulligan se pro změnu provdala za zpěváka Marcuse Mumforda. Mají spolu dceru a nyní také druhé dítě, které přišlo na svět v srpnu loňského roku.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

7. Miley Cyrus a Liam Hemsworth – Poslední píseň

Při natáčení romanticky komediálního dramatu Poslední píseň se dali dohromady herec Liam Hemsworth a současná velmi kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus. Tato dvojice to oproti předchozím dotáhla o něco dál. Přes seznámení až po pár, který spolu začal chodit. Po tříletém vztahu se rozhodli posunovat svůj společný život dál. A v roce 2012 se oficiálně zasnoubili. Jenže osud jim zřejmě nepřál. Dvojice rok poté zásnuby zrušila a zmizely tím také plány na svatební obřad. Jen na chvíli. Zpěvačka oficiálně potvrdila, že se k sobě v roce 2016 vrátili. V říjnu došlo na opakované zásnuby. Tak jsem zvědavý, jestli jim to tentokrát již vydrží.

6. Ben Stiller a Christine Taylor – Zoolander

5. Tom Cruise a Nicole Kidman – Spalující touha

4. Gwyneth Paltrow a Brad Pitt – Sedm

Dlouho předtím, než Pitt potkal Angelinu Jolie, randil s jinou neméně úspěšnou a známou herečkou Gwyneth Paltrow. S ní se seznámil při natáčení thrilleru Sedm, kde hráli manželský pár. A Pitt společně Morganem Freemanem policisty, kteří pátrají po sériovém vrahovi. Ten totiž zabíjí své oběti na základě sedmi smrtelných hříchů. Seznámit se na place při natáčení takového typu filmu je přinejmenším neobvyklé. Stejně jako dvojice Cox-Arquette, která se dala dohromady při natáčení hororu. Také Gwyneth Paltrow a Brad Pitt měli plány do budoucna. Přišly zásnuby, jenže v tomhle případě nedošlo vše do samého konce. Gwyneth následující rok zásnuby zrušila a pár se rozešel.

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

3. Amanda Seyfried a Dominic Cooper – Mamma Mia!

2. Jim Carrey a Renée Zellweger – Já, mé druhé já a Irena

1. Reese Witherspoon a Ryan Phillippe – Velmi nebezpečné známosti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nineteen − fourteen =