Speedrun, herní disciplína ve které jde o co nejrychlejší průchod hrou, je tady již pěknou řádku let. V následujícím článku se podíváme na ty nejzajímavější a zároveň nejrychlejší průchody, napříč herním světem.
Určitě se najde někdo, kdo neví, co to ten Speedrun vlastně je. Pokud bych vám to měl vysvětlit stručně a jednoduše, jde o co nejrychlejší průchod hrou. Tedy dostat se za co nejkratší dobu na konec hry. Samozřejmě záleží na konkrétní hře, ale ve většině případů se vyžaduje naprostá znalost dané hry. Tedy spíše části, která vede k nejrychlejšímu konci hry. Jo a koncem hry nemyslím například předčasnou smrt ve střílečce, ale regulérní konec hry, potažmo jednoho kola. K nejrychlejšímu průchodu se často využívají i bugy, které hra má. Možná vám Speedrun přijde jako naprostá blbost, ale věřte, že nabízí opravdu zajímavé rekordy, kterým nebudete chtít uvěřit.

5Dark Souls (1:04:47)

Dark Souls je jedna z nejtužších her všech dob. Mnozí hráči mají problém hru vůbec dohrát. Přesto se najdou i tací, kteří ji nejen dohrají, ale dohrají ji i za extrémně krátkou dobu. Světovy rekord činí úctyhodných 1 hodina 4 minuty a 47 vteřin. Je třeba dodat, že hráč Catalyst, který má rekord na svědomí, při zdolávání rekordu porazil všechny nepřátelské bossy, což daný výkon ještě více vyzdvihuje. Naprosto neuvěřitelný speedrun.

KOUKNI SE  Joker se objeví v Mortal Kombat XI

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 3 =